-

pink-panther

Donald Trump, Jeffrey Epstein, wybory 2020 i życie towarzyskie miliarderów

Ostatnio nie mogę pisać, bo albo mam zepsutą rękę , albo klawiaturę. Ale mogę czytać. A jest co czytać, bo zbliżają się wybory u nas zaraz a w USA w 2020. U nas jest standardowo: rewolucja komunistyczna chce odwojować swoje i przy okazji pokazuje, że niektóre lewicowe działaczki są głupsze niż najgłupsza dojarka w PGR Pomarzanowice gmina Pobiedziska.

 

Tymczasem w Stanach od chwili wyboru Donalda Trumpa ciągle dzieją się jakieś straszne rzeczy: a to jakaś jedna czy druga pani przypomina sobie, że została wykorzystana erotycznie jakieś 30 lat temu przez przyszłego prezydenta albo przynajmniej przez jego kandydata na Sędziego Sądu Najwyższego, a to ktoś wynajduje prawie prawdziwe dowody na uczestniczenie Władymira Władymirowicza w operacji wyboru „swojego” prezydenta USA .

 

I końca nie ma prób obalenia znienawidzonego faceta z grzywką aż przyszedł czerwiec 2019 i do kolejnych wyborów prezydenckich zostało 500 dni i Donald Trump odpalił w Orlando na Florydzie swoją kampanię reelekcji pod hasłem „Keep America great”.

 

Było to bardzo mocne wejście z udziałem najstarszego syna , który zabawiał obecnych na trybunach zwolenników statystykami gospodarczymi USA za ostatnie 2 lata, których dokładności nie powstydziłby się nawet towarzysz „Wiesław’. Sam Donald Trump był w bardzo dobrej formie i tez z głowy recytował dane ale też pokazał, że wrogom niczego nie zapomina i niczego nie daruje.

 

Zwrot „ tysiące bezdomnych mieszkających na ulicach miast zarządzanych przez demokratów” był jednym z najłagodniejszych.

 

Tymczasem demokraci są w rozsypce a ich główny rozpoznawalny kandydat Joe Biden ma problemy. Trudno ocenić, czy podniósł się po śmierci syna Beau , który zmarł na raka 4 lata temu a z pewnością kampanii nie pomogą rewelacje na temat „inwestycji chińskich” i to firmy powiązanej z Centralnym Bankiem Chin w firmę jego drugiego syna – Huntera. Poprzedzonych zabraniem Huntera Bidena na pokład Air Force 2 przez wiceprezydenta Bidena w czasie jego podróży do ChRL w grudniu 2013.

 

M.in. na szczegółowym opisie „zagranicznych inwestycji Huntera Bidena” zarabia duże pieniądze pan Peter Schweizer autor książki pt.” Secret Empires: How the American Political Class Hides Corruption and Enriches Family and Friends” ( Tajne Imperia: Jak Amerykańska Klasa Polityczna Ukrywa Korupcję i Wzbogaca Rodzinę i Przyjaciół) .

 

Pan Peter Schweizer jest uważany przez demokratów za tajną broń organizatorów kampanii politycznych Donalda Trumpa jako dziennikarz śledczy , który w 2015 r. wydał książkę pt. „Clinton Cash.The Untold Story Of How And Why Foreign Governments and Businesses Helped Make Bill and Hillary Rich” (Pieniądze Clintonów. Nieopowiedziana Hitoria o tym, Jaki i Dlaczego Zagraniczne Rządy I Biznesy Uczyniły Billa i Hillary Bogatymi ). Książka stała się bestsellerem nr 1 New York Timesa na 5 tygodni i z pewnością nie pomogła w kampanii prezydenckiej Hillary Clinton.

 

Donald Trump ma jakoby na swe usługi dziennikarza śledczego Petera Schweizera a jasnogród amerykański ma całą armię dziennikarzy i właścicieli gazet, radia i telewizji, którzy gotowi są wydać sporo kasy, żeby „było jak było”.

 

I tak na przykład w Południowej Florydzie gazeta Miami Herald dała doświadczonej dziennikarce Kathy Brown czas i pieniądze, aby rozłożyła na czynniki pierwsze pana Alexandra Acostę, od 11 czerwca 2005 r. prokuratora dystryktu Południowej Florydy ze szczególnym uwzględnieniem jego roli w sprawie Jeffreya Epsteina, więcej niż łagodnie potraktowanego przez wymiar niesprawiedliwości Florydy Południowej w sprawie oskarżenia dwóch dziewcząt o molestowanie seksualne .

 

W sprawie było prowadzone śledztwo FBI, miejscowa policja urobiła sobie ręce po łokcie a nagle sprawa rozeszła się po kościach.

Po rocznym śledztwie dziennikarskim i przekopaniu się przez różne dokumenty , do jakich udało się uzyskać dostęp i po przeprowadzeniu wywiadów z kilkudziesięcioma dziewczętami i młodymi kobietami zamieszanymi w sprawki Epsteina Miami Herald zaczął drukować serie epickich artykułów , tu i ówdzie wtrącając, iż wśród wszechmocnych przyjaciół Jeffreya Epsteina znajdowało się "dwóch prezydentów". Na pierwszym miejscu -Donald Trump , na dalekim drugim Bill Clinton, co to tylko 26 razy jest wymieniony w manifestach pokładowych "Lolita Express" na kierunku Virgin Islands. 

Pierwszy artykuł z 28 listopada 2018 r. miał znamienny tytuł :” How a future Trump Cabinet member gave a serial sex abuser the deal of a lifetime” (Jak przyszły członek rządu Trumpa dał seryjnemu sprawcy przemocy seksulanej ugodę życia).

Oto główne ustalenia Kathy Brown. W październiku 2007 r. o poranku główny prokurator Południowej Florydy pan Aleksander Acosta udał się nie do swojego biura ale do hotelu West Palm Beach, gdzie spożył był śniadanie z panem Jayem Lefkowitzem, adwokatem, z którym w latach 90-tych pracował w firmie adwokackiej z siedzibą Washington DC – Kirkland & Ellis.

Pan Jay Lefkowitz zaprosił swojego dawnego kolegę dr prawa Alexandra Acostę aby w tych przyjemnych okolicznościach przedstawić oczekiwania swojego szefa w zespole adwokatów pana Jeffreya Epsteina – Allana Dershowitza co do warunków ugody pozasądowej czy raczej „poza-prokuratorskiej”. Pan Lefkowitz był cały w nerwach, bowiem w wyniku oskarżenia dwóch nieletnich i śledztwa FBI oraz policji z Miami groziło klientowi dożywocie.

W trakcie tego poranka ustanowiona została decyzją pana Acosty ugoda poza-prokuratorska, spełniająca najśmielsze życzenia klienta panów Dershowitza i Lefkowitza: pan Jeffrey Epstein miał odsłużyć w stanowym więzieniu 13 miesięcy , ale za to FBI „miało zamknąć czynności w sprawie ustalenia, czy było więcej ofiar i innych uczestników „wydarzeń”.

 

Ale to było jeszcze nic.

Epstein został skazany jedynie za sex z dwiema nieletnimi, dla wygody nazwanymi „prostytutkami” a za to, jego cztery „asystentki” , które naganiały mu dziewczynki , uczyły „czego potrzeba” i organizowały imprezy dla ‘dorosłych panów”, a w szczególności przeloty na wyspę Little St. James samolotem Epsteina, zwanym od tej pory „Lolita Express” – otrzymały pełny immunitet „od wszystkich zarzutów federalnych”.

 

Główna „administratorka przedsięwzięcia” czyli „wieloletnia przyjaciółka” Epsteina, dla opinii publicznej znana jako „madame” czyli Ghislaine Maxwell – nie została nawet wymieniona z nazwiska w ugodzie.

 

Cztery panienki, które zostały wciągnięte do współsprawstwa to m.in. Nadia Marcinkova (obecnie :Marcinko) ur. w Koszycach wzięta od rodziców w wieku lat 15, Sarah Kellen z męża Vickers zarabiały na naganianiu nieświadomych dziewczynek 200 tysięcy USD rocznie plus wikt i opierunek (luksusowy fryzjer np.) odnalazły się ostatnio jako posiadaczki firm zarejestrowanych East 66th Manhattan przypadkiem w kamienicy należącej do brata Jeffreya Epsteina – Marca.

 

Pani Maxwell odnalazła się jako założycielka w 2012 r. ekologicznej fundacji The Terra Mar Project z zatroskania faktem, iż 64% oceanów „nie należy do nikogo i nikt się o nie nie troszczy” i w związku z tym postanowiła stworzyć „globalną wspólnotę udziału we współwłasności” czy coś w tym podobie. Podobno popierał t ę ideę pan Richard Branson. Ale wszystko się skończyło dosłownie 2-3 dni temu. Pani Ghislaine zamknęła interes.

Wracajmy do ugody.

 

Najbardziej zadziwiające ustalenie, niezgodne zresztą z przepisami federalnymi, było nadanie przez prokuratora Acostę „pełnego immunitetu od oskarżeń federalnych wszystkim POTENCJALNYM WSPÓŁSPRAWCOM, KTÓRZY BYLI ZAMIESZANI W PRZESTĘPSTWA EPSTEINA” ( Any potential co-conspirators”). W ugodzie nazwiska tych „potencjalnych ko-konspiratorów” nie zostały wymienione.

 

Ale to jeszcze nie wszystko. Największym sukcesem pana Dershowitza i Lefkowitza było uzyskanie w ramach w/w „ugody nie-prokuratorskiej” z prokuratorem Acostą – uzyskanie decyzji tegoż prokuratora o UTRZYMANIU W TAJEMNICY PRZED STRONĄ SKARŻĄCĄ czyli przed Ofiarami - POSTANOWIEŃ UGODY.

 

Ta akurat decyzja była niezgodna z przepisami federalnymi, ale umożliwiła, aby papiery ugody

przedstawić szybko i bez wiedzy adwokatów ofiar wiekowemu sędziemu federalnemu Robertowi Sweet, który tę „ugodę poza-prokuratorską” bezproblemowo zaklepał.Po czym zmarło mu się akurat niedawno w wieku lat 96.

Jak piszą rozsierdzeni amerykańscy internauci a zwłaszcza główny przeciwnik Jeffreya Epsteina bloger chorwackiego pochodzenia Mike Cernovic, Epstein tak naprawdę nie siedział 13 miesięcy, albowiem uzyskał od lokalnych władz (więziennych?) zgodę na to, aby codziennie na 12 godzin mógł się udawać do pracy swoją limuzyną z kierowcą, który czekał na niego przed więzieniem. A dokładnie przed „prywatnym skrzydłem więzienia”, który zasadniczo służył mu za hotel.

 

Kiedy pani Kathy Brown z Miami Herald przeprowadzała bardzo dramatyczne wywiady z młodymi kobietami, które jako dziewczynki w wieku lat 14-15 za 100-200 USD były doprowadzane do uczestniczenia w owych „masażach” i scenach onanizowania się pana Epsteina a potem i do jeszcze gorszych rzeczy, pan bloger i niezależny „dziennikarz polityczny” Mike Cernovic, zresztą prawnik, wystąpił 19 stycznia 2017 r. na drogę sądową o udostępnienie na podstawie praw konstytucyjnych – wszystkich dokumentów związanych z ową „ugodą poza-prokuratorską” i ówczesnym śledztwem FBI w sprawie niecnych postępków Epsteina.
 

W 2018 r. dołączyło się do wniosku Miami Herald. A w tym czasie Alan Dershowitz atakował ofiary Epsteina, które ośmieliły się wystąpić na drogę sądową przeciwko miliarderowi, a w szczególności najbardziej znaną obecnie w tej sprawie Virginię Roberts Giuffre , obecnie lat 35, która w oskarżeniu i w wywiadach utrzymuje, że na polecenie Epsteina umiliła kilka chwil panu Dershowitzowi i księciu Andrzejowi.

 

Początkowo pan Dershowitz groził, że sam pozwie te, jak je nazywał „underaged women” ( kobiety poniżej wieku- sposób aby uniknąć słowa "dziewczynki") ale ostatnio , z nerwowo drgającą powieką prawego oka twierdzi, że dziewuchy kłamią, bo on” wtedy” był na spotkaniu z samą małżonką Sir Evelyna de Rothschilda, panią Lynn Forester de Rothschild primo voto Platt, secundo voto Stein, niezwykle zdolną inwestorką i managerską a także jedną z najbliższych przyjaciółek pani Hillary Clinton.

 

Pani Lynn Forester de Rothschild w roku 2016 kierowała zbieraniem funduszy na kampanię prezydencką pani Hillary Clinton. I była największą donatorką.

 

Pani Lynn Forester de Rothschild jest członkinią think thanku wagi ciężkiej czyli pana Rockefellera Council of Foreign Relations (Rada ds Stosunków Zagranicznych). Tak się składa, że 22 listopada 1995 r. New York Times w artykule pt. „Epstein , Kandel and Kissinger Join Rockefeller University Board of Trustees” podał, że Jeffrey Epstein jest członkiem Trilateral Commission (Komisja Trójstronna) oraz członkiem Rady Dyrektorów Rady ds. Stosunków Gospodarczych.

 

Zatem kiedy pan mecenas Dershowitz twierdzi, a co podają wredni internauci, że z Jeffreyem Epsteinem poznała go właśnie pani Lynn Forester de Rothschild , to mówi prawdę.

 

Już w marcu 2003 , zanim doszło do skandalu, napisała o panu Epsteinie miliarderze pani redaktor Vicky Ward obszerny artykuł pod wielce dwuznacznym tytułem „The Talented Mr. Epstein” (Utalentowany Mr. Epstein), w którym to artykule opisuje m.in nowojorską siedzibę Epsteina , gdzie miało się znajdować m.in. biuro jego firmy. I czujnym okiem zwraca uwagę, że nie ma tam nawet komputera . No ale.

 

Wspomniała też o tym, że Jeffrey Epstein , że wbrew temu, co się mówi , najważniejszym mentorem  Jeffreya Espetina nie był Leslie Wexner, miliarder z branży ubrań damskich, że szczególnym uwzględnieniem fikuśnych biustonoszy, ale, wg dokumentów SEC pan Steven Jude Hoffenberg, podobno wybitny biznesman, który jednakowoż w roku 1995 został on uznany winnym o uchylania się od zapłaty swoim kontrahentom należnej im kwoty 475 mln USD.

 

I sędzia Robert W. Sweet ( czyżby ten sam, który przyklepał cichą „ugodę poza-prokuratorską” prokuratora Alexa Acosty z adwokatami Jeffreya Epsteina ?), przywalił Hoffenbergowi 20 lat więzienia.

 

Więc Jeffrey Epstein został protegowanym miliardera Lesliego Wexnera, potentata w branży bielizny damskiej (Victoria Secret), który poza zarabianiem pieniędzy miał jedną wielką miłość: miłość do Izraela i do żydowskiej wspólnoty narodowej.

 

W tym celu powołał do życia w roku 1980 fundację Wexner Foundation, której strategicznym głównym zadaniem było kształcenie i wychowywanie silnych liderów żydowskich w społeczności żydowskiej w USA i w państwie Izrael. Bo wg niego tacy silni liderzy byli Izraelowi i środowiskom potrzebni.

 

W tym celu Wexner Foundation powołała do życia szereg programów jak:Wexner Graduate Fellowship, Wexner Israeli Fellowship, Wexner Heritage Program, Wexner Field Fellowship.

 

 

No i “utalentowany pan Epstein” wpadł chyba w oko pana idealisty żydowskiego jako potencjalny „lider żydowski”, bowiem w cytowanym już numerze New York Timesa z 22 listopada 1995 r. znajdujemy informację, iż w 1995 r. Jeffrey Epstein był dyrektorem Wexner Foundation oraz dyrektorem Wexner Heritage Foundation.

 

Ciekawostką może być to, że wśród stypendystów jednego z programów Fundacji Lesliego Wexnera znalazł się student Ehud Barak. Ehud Barak w latach 1999 2001 był premierem Izraela a w 2004 r. Jeffrey Epstein jako zarządzający fundacją Wexnera miał mu przekazać 2 mln USD „na programy badawcze”, co teraz wyśmiewa z przyjemnością premier Benjamin Netanyahu.

 

No i kamienica nowojorska Epsteina za 66 mln USD „największa w mieście” prywatna siedziba została w 1989 r. zakupiona od firmy jest teraz przetrząsana przez FBI, które już wynosi worki pełne zdjęć rozebranych dziewczynek oraz inne dowody (jakieś dyskietki) , miała być zakupiona w roku 1989 przez Lesliego Wexnera od firmy Birch Wathen a raczej prywatnej szkoły.

 

W roku 1998 r. wg agencji Bloomberg miał przetransferować własność kamienicy na firmę NES LLC z siedzibą na Wyspach Dziewiczych, powiązaną z Jeffreyem Epsteinem. W roku 2011 Epstein miał „przetransferować własność” na firmę Maple Inc. będącą jego własnością. Siedziba oczywiście Virgin Islands.

 

No a prezydent Donald Trump zrzucił z szachownicy pionka Acostę a „jego” media czyli Internet oraz FOX News mają używanie , poszukując coraz nowych rewelacji o powiązaniach różnych prominentnych polityków demokratycznych z Jeffreyem Epsteinem , człowiekiem, którego często widziano w swoim czasie na zapleczu firmy Victoria Secret (to od gorsetów i biustonoszy) nieszczęsnego miliardera Lesa Wexnera żydowskiego idealisty , wśród modelek-Lolitek.

O tych i innych sprawach, zwłaszcza o możliwych powiązaniach Epsteina z wybitnymi naukowcami zajmującymi się badaniami mózgu i możliwościami stworzenia „idealnego człowieka” mówi youtuberka Amazing Polly, królowa przetrząsania Internetu i spiskowych teorii dziejów.

 

Ciąg dalszy nastąpi. ….

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=gqGIAKrCABQ

https://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Schweizerhttps://en.wikipedia.org/wiki/Peter_Schweizer

https://www.miamiherald.com/news/local/article220097825.html

https://www.politico.com/story/2019/03/25/judge-jeffrey-epstein-case-dies-1292394

https://www.thetimes.co.uk/article/madam-maxwell-linked-to-film-stars-and-top-politicians-j2s00hdqp3c

https://www.townandcountrymag.com/society/money-and-power/a28350600/jeffrey-epstein-les-wexner-connection-money/

https://www.vanityfair.com/news/2003/03/jeffrey-epstein-200303

https://en.wikipedia.org/wiki/Wexner_Foundation

https://www.rockefeller.edu/news/4678-epstein-kandel-and-kissinger-join-rockefeller-university-board-of-trustees/

https://en.wikipedia.org/wiki/Council_on_Foreign_Relations

https://www.youtube.com/watch?v=Vc-uysS6Tlwtagi: pedofilia  jeffrey epstein  wybory 2020 

pink-panther
14 lipca 2019 20:43
134     7155    23 zaloguj sie by polubić
komentarze:
Boguska @pink-panther
14 lipca 2019 21:27

Czekam na ciag dalszy.Duzo zdrowka zycze!!

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Boguska 14 lipca 2019 21:27
14 lipca 2019 21:34

Dzieki wielkie za życzenia zdrówka.  Kiedy go brakuje widać, że bezcenne. Ciąg dalszy nastąpi  "zaniebawem".

zaloguj się by móc komentować

Stalagmit @pink-panther
14 lipca 2019 21:38

Dziękuję za kolejny ciekawy tekst publicystyczny i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Wrzucę tu dwa filmiki na temat tego, jak zarządza się niektórymi amerykańskimi miastami:

https://www.youtube.com/watch?v=ld6qYJe4pRs

https://www.youtube.com/watch?v=aSw79yRnDVs

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @pink-panther
14 lipca 2019 21:44

Panthero, cieszę się  że wraca Pani w wielkim stylu na łamy SN :)

Wszystko to jest tak obrzydliwe...

Nie mogę  sobie  jednak odmówić pewnej złośliwej oczywiście ironii..

Te panie co to Trump się  niegdyś do nich dostawiał to reklamę sobie robią...czy jemu  ?

;)

 

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Stalagmit 14 lipca 2019 21:38
14 lipca 2019 21:46

Dzięki za krzepiace słowa.  Filmiki porażające. A w tych miastach, gdzie rządzą demkraci (czytaj: lewactwo) widać  przekształcanie w dekoracje do filmu Mad Max. Tragedia  tysięcy a nawet milionów ludzi, skorumpowani i głupi politycy , terror politycznej poprawnosci i szaleństwo bez granic.

zaloguj się by móc komentować

smieciu @pink-panther
14 lipca 2019 21:52

Zobaczymy. Epstein póki co gra rolę Sorosa czyli tego złego. Oczywiście od dawna wiadomo czym Epstein się zajmował rzecz w tym że mógł to robić właściwie jawnie gdyż po prostu miał wielu wpływowych klientów na te usługi. Wiedza ta była dość jawna przy czym warto zauważyć że tego typu klienci są także bardzo przydatni wszelkim służbom specjalnym. Weźmy np. ostatnie pedofilskie skandale kościelne w Polsce. Okazuje się że byli to informatorzy służb. A i łatwo odgadnąć że obecne natychmiastowe kajanie się wszelkiej kościelnej wierchuszki też ma związek ze służbami. Tak więc tu nie trzeba wielkiej przenikliwości by przyjąć że wszystkie te zabawy Epsteina i jego klientów były pod kontrolą FBI czy CIA. Bo ani sprawa nie była tajna (sam Bill Clinton kilkukrotnie  korzystał z „zaproszeń” Epsteina) i w oczywisty sposób bardzo na rękę służbom specjalnym. Co zresztą wychodzi w naturalny sposób przy okazji tych „dochodzeń” prasowych.

No i teraz mamy np. następujące pytania:

Ilu z pośród tych klientów zostanie ujawnionych? Czy choćby takiemy Billowi Clintonowi włos spadnie z głowy z tego powodu? Zostaną ujawnione jakieś fikuśne filmiki z jego udziałem?

Na ile ktoś uważa że służby specjalne, które dzięki operacjom takie jak ta mogą obawiać się czegokolwiek? Czy Donald Trump zrobił z tymi służbami cokolwiek innego niż PiS z naszymi czyli zasadniczo kompletnie nic poza pokazowym gnębieniem Comeya, byłego szefa FBI (który nawiasem mówiąc pomógł Trumpowi podczas kampani wyborczej)? Czy ktoś jest w stanie uwierzyć że samotny  D. Trump ze swoim samotnym dziennikarskim wilkiem potrafi się dobrać do tak długo przez służby chronionego Epsteina?

Takich pytań jest więcej. Ot np. jak to się dzieje że to całe „deep state”, które tak nienawidzi Trumpa, służby specjalne  nie potrafią znaleźć na niego żadnego haka, wszystko z czasem okazuje się idiotycznymi, grubymi nićmi szytymi kłamstwami, które Trump obraca na swoją korzyść ku wściekłości wszystkich tych złych mediów kontrolujących Amerykę.

 

Jeśli zadamy sobie te pytania (i inne podobne) i postawimy logiczne odpowiedzi to czy ostatecznie nie wychodzi z tego że mamy jedynie znów do czynienia z szopką, TV szoł (z którego pochodzi Trump), której celem jest zabawa w rozstawianie ludzkich mas za pomocą prostych bodźców medialno-mentalnych? Czym w istocie jest Epstein albo podobny Soros? Tym bardziej że sprawa pedofili jest ogromna. I w naturalny sposób tak prostym i wydajnym mechanizmem dla wszelkich służb specjalnych świata że właściwie co byłoby dziwnego w przyjęciu że one tak naprawdę kontrolują ten biznes. Ale jak można się domyśleć nazwisk jego koordynatorów z ramienia służb raczej nie poznamy.

Warto według mnie zwrócić uwagę na jeden jeszcze aspekt tej sprawy. Czyli znane nam i ostatnio tak medialne na całym świecie pedofilskie oskarżenia księży, ludzi Kościoła Katolickiego. Czyż nie jednostronny obrazek kreowany przez media? A przecież wszyscy wiedzą że pedofilia jest wszędzie. Nie jest domeną Kościoła. I czują ten dysonans. W USA przykładowo Epstein jest postacią ogólnie znaną, można powiedzieć takim pedofilem przykładowym. Czyż nie logiczne dla Systemu byłoby usunięcie tego dysonansu? Tak naprawdę przykładne (znaczy się medialne) ukaranie kilku cywilnych pedofilów tylko pomogłoby uznaniu że ktoś rzeczywiście walczy z tym problemem, rzeczywiście ich wyszukuje i tak się składa że w Kościołach jest ich najwięcej.

Podczas gdy nigdy nie dotknie się istoty sprawy. Np. tego co przypadkiem wyszło podczas ostatniej amerykańskiej kampani wyborczej. Ten biznes, to narzędzie jest zbyt dochodowe i przydatne by się jego pozbyć. I przede wszystkim już zbyt duże. Zbyt wiele na tym zostało zbudowane.

Epstein, jeszcze raz może odegrać przydatną rolę. Na kilku jak się wydaje płaszczyznach. A potem? Co się z nim stanie? Zobaczymy. Albo i nie.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @smieciu 14 lipca 2019 21:52
14 lipca 2019 22:06

Mam wrażenie, że  media stojące za demokratami usiłowały wykorzystac dawną  sprawe Epsteina żeby osłabic kampanię wyborcz ą Trumpa , która idzie pełną parą (zebrał 2 mld USD) ale cała sprawa "wystrzeliła im w twarz".  Bo nastroje społeczne są obecnie mocno "antyelitarne".
Sprawę wykorzystania na masową skalę (ponad 40 ofiar ) dziewczynek w wieku od lat 14 a nawet był przypadek 13;latki  wiąże sie z tym, co pisał Papież Benedykt: erotyzacja procesu wychowawczego i przestrzeni publicznej ponad wszelkie wyobrażenie czyli tak jakby przygotowywanie od dzieciństwa tych małych dziewczynek do roli, którą  spełniały: niewolnic seksualnych moznych tego świata. 

Do tego warto zauważyc, że najsłabsi i najniewinniejsi czyli nienarodzone dzieci oraz niewinne małe dzieci są traktowane przez obecna cywilizację śmierci jak najgorszy wróg i prześladowane bezkarnie. Aborcja, wmawianie maluchom, że mogą sobie "wybrać płeć" to jakaś Sodoma i Gomora. I w tym kontekście atakowanie KK za rzekomo "masową pedofilię", której akurat nie ma  to są Himalaje obłudy.  Oczywiscie służby i deep state  trzyma za sznurki ale nie wiem, czy w każdych warunkach jest w stanie mieć 100% kontroli i czy przypadkiem ciemny lud się nie zbuntuje.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Maryla-Sztajer 14 lipca 2019 21:44
14 lipca 2019 22:09

Te panie "spełniają ciezki obywatelski obowiazek" ale wszystko poszło na marne, bo zostały wyśmiane. W stosunku do poziomu urody tych lasek , którymi się Trump zawsze otaczał, to one nie miałyby szans, żeby je zauważył:))) Smutne i straszne to wszystko ale u nas  jakoś cicho. A u tam się grzeje do czerwoności.

Dzięki za miłe słowa. Zdrowie najważniejsze a reszta, powolutku.

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @pink-panther 14 lipca 2019 22:09
14 lipca 2019 22:19

Wiem że kłopot z ręką. Pisała Pani tu kiedyś. Wszystko będzie dobrze. Zdrowie wróci 

.

 

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @pink-panther
14 lipca 2019 22:20

Pada namiar na lokum pod numerem 66. Feralne skąpstwo! Nie stać było na trzecią szóstkę?

Trzy szóstki jak do tej pory mają się dobrze.

Dłoń i klawiatura a pazurki Pantery pieszczą każde słowo. Ale dla jakich smaczków prince Andrew jako książę Andrzej przedstawiony? Książę w tenkraju smyrany po piętach medialnie jako Andrzej? Bez znajomości innych źródeł nie czułbym tego namiaru.

Silnych i sprawnych dłoni życzę.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Maryla-Sztajer 14 lipca 2019 22:19
14 lipca 2019 22:22

Jeszcze raz dzięki.  Jestem dobrej myśli.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @saturn-9 14 lipca 2019 22:20
14 lipca 2019 22:24

Dzięki za życzenia. Rzeczywi ście , albo "ulica 66" albo numer 66. Z princem Andrew to jakoś tak wyszło, że zachowało się zdjęcie jego, Ghislane Maxwell i Victorii lat 16. W przyjacielskim bardzo nastroju  w jakimś mieszkaniu.  Wystarczyło, żeby rodzina królewska miała ból głowy. 

zaloguj się by móc komentować

Maryla-Sztajer @smieciu 14 lipca 2019 21:52
14 lipca 2019 22:26

I to końcowe zdanie jest smutne...dla niego, ale prawdziwe. 

Jego los nie musi być taki miły..,może paść ofiarą sytuacji  jakiejś przyszłej.

 

Klienci są znani jak czytam, więc pytanie raczej retoryczne czemu nie spotyka ich kara...

Retoryczne bo wiemy jaki jest kierunek nagonki. 

Księdza pedofila należy karać....chciało by się  napisać,  że jak wszystkich.  No ale słowo  ,,wszystkich,,  tu nie pasuje pod tą notką 

.

 

zaloguj się by móc komentować

Paris @pink-panther 14 lipca 2019 22:09
14 lipca 2019 22:33

Pani Panther'o...

... no takie "faux pas" jest niedopuszczalne w stosunku do  polskiego "sojusznika",  co to wychwala Polske i jej "rzady"  pod niebiosa... takze ambasadoressa "wychwalala"  Polske na sakiewiczowym portalu  re-gu-lar-nie  !!!

No cicho jest i bedzie... a kto niby mialby o tych "rewelacjach" nadawac  ???   Kolonko... a moze Glinski z nowa, znacznie mlodsza zona... albo prezes kurwizora Jacek Kurski,  "swiezy zonkos"...

... nie widze  godnego i odwaznego posrod "naszych i nienaszych"  slugusow  !!!

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @pink-panther 14 lipca 2019 22:24
14 lipca 2019 22:44

A tak na marginesie to mi się te klimaty kojarzą ze starym "Towarzystwem Warszawskim Cwi Migdala": handel żywym towarem, pornografia,  panowie żyjący z oferowania usług "zaopiekowanych" dziewcząt. Nic nowego pod słońcem. Tylko dekoracje nieco inne ale może i to nie.  

zaloguj się by móc komentować

smieciu @pink-panther 14 lipca 2019 22:06
14 lipca 2019 22:45

Mam wrażenie, że  media stojące za demokratami usiłowały wykorzystac dawną  sprawe Epsteina żeby osłabic kampanię wyborcz ą Trumpa , która idzie pełną parą (zebrał 2 mld USD) ale cała sprawa "wystrzeliła im w twarz".  Bo nastroje społeczne są obecnie mocno "antyelitarne".

W przypadku Trumpa wszystko się właściwie sprowadza do tych dwóch zdań. Po pierwsze każda akcja w niego wymierzona strzela w twarz jej organizatorom. W przypadku Epsteina właściwie nie było innej możliwości. Ten temat z tego co kojarzę był już raz poruszany ale może nie za mocno. W każdym razie podczas kampani wyborczej okazało się że Trump zna Epsteina przelotnie a B. Clinton raczej dość konkretnie...

No i te nastroje społeczne. Trum po prostu na nich fruwa. Ale nie może być inaczej. To samo zjawisko co w Polsce. Ostatnia nadzieja wyborców. Ostatni sprawiedliwy. Ten, ech właśnie, ten jeździec na białym koniu, o którym tu czasem jest mowa. Najbardziej charaktestyczną cechą tej scenerii jest debiliada opozycji. I u nas i u nich. Podobno stoją za nimi służby i cały system. Media. A jedyne co potrafią robić to z siebie kretynów. No i ciągle przypominać jakimi to wrednymi kłamliwymi i co ciekawe głupkowatymi pionkami systemu są. Na tym tle władza choć robi to samo co zawsze wydaje się robić co innego. Wystarczają właśnie te wrzuty medialne. Haha, jako komentarz to głównego tekstu warto może dodać że przykładnie instagramowa żona playboya. Czyli Steve Mnuchina. Czyli producenta wielu bardzo znanych (zwykle z gatunku fantastycznej przygody) filmów Hollywood. Ostatnio w roli sekretarza skarbu Donalda Trumpa i wizytatora Fort Knox. Została właśnie obsadzona w roli zimnej zabójczyni w tillerze erotycznym :) Gdzie producentem jest oczywiście jej mąż. Zabawne jest obserwować jak prawa ręka finansowa Trumpa jest tak stylowo hollywoodzko demokratyczna a jednocześnie sam Trump tak przyjaźnie republikański... Nie ma znaczenia co robisz i skąd się wywodzisz i dla kogo pracujesz. Liczy się tylko że jesteś w drużynie tych co walczą ze złem (coraz bardziej oczywistym i jednocześnie zidiociałym) :) Czego nikt nie może rozumieć lepiej jak właśnie Steve Mnuchin, znany specjalista od tego typu filmów oraz mniej znany specjalista od zdobywania pieniędzy...

Steve Mnuchin może być całkiem fajny. Choć nie miał skrupułów by pechowców ogolić ze wszystkiego. Szkoda jednak że rzeczywistość pewnie jest tak mało filmowa a jeśli już to raczej z gatunku tych wyświetlanych u Epsteina.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Paris 14 lipca 2019 22:33
14 lipca 2019 22:47

Czyli wszystko po staremu i ciemny lud  radzi sobie z obiegiem informacji we własnym zakresie. PS.  Rzeczywiście delikatni ponad wszelkie wyobrażenie. Ale przedstawienie w Teatrze Powszechnym z bluźnierstwami  przeciwko św. Janowi Pawłowi II jakoś im nie przeszkadzało.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @smieciu 14 lipca 2019 22:45
14 lipca 2019 22:51

Tak jest: drużyna , która 'walczy ze złem". No i ta debiliada opozycji rzeczywiście  niesamowita wprost. A marzenie ciemnego ludu  o jeźdźcu na białym koniu - jak zawsze. Chyba raczej się nie spełni. Chociaż może tam jest jakaś szansa, bo są bardziej "u siebie".  My od 1939 r. tak raczej jesteśmy - tolerowani. 

zaloguj się by móc komentować

KOSSOBOR @pink-panther
14 lipca 2019 23:11

Życie towarzyskie miliarderów - życie seksualne dzikich.

W komentarzach pod notką Ślepej Mańki spisy i fotki "znanych i lubianych" klientów Lolita Expres.

https://slepamanka.neon24.pl/post/149642,od-wensteina-do-epsteina-widziane-z-usa

zaloguj się by móc komentować

Paris @pink-panther 14 lipca 2019 22:47
14 lipca 2019 23:56

Naturalnie...

... i ciemny lud radzic sobie musi, i to nie tylko z obiegiem informacji... do tego zaklamanych doszczetnie  !!!  Ciemny lud musi robic wylacznie swoje, co mu rozum i doswiadczenie podpowiada, brac sprawy w swoje rece, sam zdobywac wiedze... bynajmniej  NIE  z kurwizora czy innych zaklamanych przekaziorow...

... te omijac szerokim lukiem  !!!

zaloguj się by móc komentować

Paris @KOSSOBOR 14 lipca 2019 23:11
15 lipca 2019 00:29

Swietne i adekwatne porownanie...

... a lista  nazwisk szokujaca  tego  "bunga-bunga"... Donek Trump, ksiaze Andrzej,  Blair, Soros,  Rotszyld... no i wez czlowieku  teraz i okaz im  ZBOCZENCOM  szacunek,  powazanie albo inna "ocene merytoryczna"  !!!

No,  normalnie scyzoryk w kieszeni sie otwiera.   

zaloguj się by móc komentować

glicek @pink-panther 14 lipca 2019 22:06
15 lipca 2019 08:29

Aborcja, wmawianie maluchom, że mogą sobie "wybrać płeć" to jakaś Sodoma i Gomora.

A dla tych, którzy już sobie wybrali płeć albo postanowili ich nie nie zmieniać są kolejne 2 wiadomości: są obwiniane o ruinę "kariery" rodziców szczególnie matek, które gdzie to by nie były i kim by nie były i jakby nie wyglądały gdyby nie te wstrętne bachory (to media kobiece ale to trwa od wielu wielu lat) i - tu akurat media lewackie proekologiczne - dzieci dodatkowo swoim jestestwem zatruwają życie na tej planecie powiększając emisję "gazów cieplarnianych" i wszelkich zanieczyszczeń. Hasło "jest nas za dużo" jak Lenin wiecznie żywe. Pytanie tylko kim są "nas" i kto ma ich zredukować. I jakimi metodami.

Dziękuje za notkę i życzę powrotu do zdrowia.

 

zaloguj się by móc komentować

Andrzej-z-Gdanska @pink-panther
15 lipca 2019 09:35

Artykuł świetny jak zwykle. Dobrze, że postanowiła Pani "dawkować" nam tę wiedzę, bo można "odejść z nerw". :)

Skoro "potrąciła" Pani Billa i Hilarię to zacytuję mniejszy/większy fragment:

Seks, narkotyki i morderstwa

historia Hillary i Billa Clintonów

http://prokapitalizm.pl/seks-narkotyki-i-morderstwa-historia-hillary-i-billa-clintonow.html

27 lipca 2016

Wybory prezydenckie w USA budzą zrozumiałe emocje nie tylko wśród Amerykanów, ale także na całym świecie. Niewiele wiemy na temat kandydata Republikanów Donalda Trumpa, natomiast wiedza na temat demokratki Hillary Clinton jest całkiem spora i nie skłania do optymizmu.

„Gdy w sondażu Gallupa zapytano Amerykanów o pierwsze skojarzenie z Hillary Clinton, najwięcej ankietowanych odpowiedziało: "nieuczciwa/kłamca/niegodna zaufania". Drugą najpopularniejszą reakcją była "nie lubię jej", a w pierwszej piątce znalazła się także odpowiedź "oszustka/złodziejka". Dlaczego Amerykanie nie lubią Hillary Clinton?” - pytał w kwietniu tego roku redaktor portalu Interia. Jego zdaniem największy wpływ na negatywny odbiór kandydatki Demokratów przez obywateli ma fakt, że brak jej poglądów politycznych. W krótkim czasie potrafi zmienić stanowisko w jakieś sprawie na skrajnie przeciwne. Jest koniunkturalistką. To bez wątpienia jest prawdą, ale Hillary ma znacznie więcej ciemnych kart w swoim życiorysie i Amerykanie o tym wiedzą. W tym kontekście bardziej uzasadnione wydaje się pytanie, dlaczego mimo wszystko jej poparcie jest tak wysokie?

Odpowiedzi na oba pytania można znaleźć w trzytomowej książce Victora Thorna „Hillary i Bill Clintonowie” (wyd. Wektory), która ukazała się w tym roku na naszym rynku (w sumie ponad 1000 stron porażającej lektury!). W USA miała swoją premierę już parę lat temu i opisuje fakty, które są znane amerykańskiej opinii publicznej, choć zapewne nie w takim stopniu, w jakim znane być powinny. Medialny szum nie sprzyja porządkowaniu informacji, dlatego warto sięgnąć po książkę, która te fakty zbiera w jedną całość i wzbogaca je jeszcze o szczegóły, które opinii publicznej niekoniecznie znane być muszą. Obraz Billa i Hillary Clintonów, jaki wyłania się po jej przeczytaniu, budzi grozę i niedowierzanie, zwłaszcza, że mamy świadomość, iż jedna z tych osób piastowała urząd prezydenta światowego mocarstwa, a druga o to stanowisko właśnie się ubiega i póki co ma spore szanse na wygraną.

Info z Wiki na temat autora książki:

Suicide

On August 1st, 2016, on the day of his birthday, Victor committed suicide. He was found near his home on top of a mountain where it has been reported that he died of a self-inflicted gunshot.

czyli wg tłumacza GOOgle;

Samobójstwo

1 sierpnia 2016 r., w dniu swoich urodzin, Victor popełnił samobójstwo. Został znaleziony w pobliżu swojego domu na szczycie góry; poinformowano, że zmarł na skutek samookaleczenia postrzałem.

 

 

 

zaloguj się by móc komentować

malwina @pink-panther
15 lipca 2019 09:36

ciekawe czy Vega oraz inni Sekielscy zrobią o tym film...

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @pink-panther
15 lipca 2019 10:15

o psychopatach i satanistach;

zycze zdrowia,

 

Poniżej artykuł promujący legalizację pedofilii z „Gazety Wyborczej”, czyli głównego „rakowiska” wspierającego polski deep state. UWAGA: aby powiększyć artykuł, musisz na niego kliknąć:

A poniżej urywek artykułu promującego legalizację pedofilii, a w nim informacja, że można się „trochę” podniecać gwałceniem dzieci:

zaloguj się by móc komentować

sigma1830 @pink-panther
15 lipca 2019 10:24

Od niewoli babilońskiej najistotniejszym elementem ekonomii żydowskiej jest wyższość własności ruchomej nad nieruchomą i oparcie się na kredycie jako podstawie działalności. Kobieta czy dziecko w cywilizacji żydowskiej  jest taką samą własnością ruchomą jak  koza. Goje podobnie. Cywilizacja żydowska i arabska swój dobrobyt oparła na handlu niewolnikiem. Cwi Migdal to  tylko malutki fragment  kontynuacji  tego biznesu. Aż tu nagle jacyś dziennikarze śledczy czepiają się p.Epstaina i ska, że kontynuuje odwieczne  tradycje  żydowskie. Uj i czego się ony czepiają?.

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @pink-panther
15 lipca 2019 10:24

obrazki, przepraszam ale...

i kiedys bylo o tym troche szumu,

https://www.youtube.com/watch?v=azHaJVAg3b0

zaloguj się by móc komentować

Nieobyty @pink-panther
15 lipca 2019 10:27

Drobny temat poboczny:

1. Baza rekrutacyjna – jeżeli mam listy klientów to skąd był rekrutowany „zespół młodociany” do obsługi. Mamy co prawda uwagi o asystentkach który robił za naganiaczy czy bardziej ich kontrolerów. Z punkt widzenia organizacji mam zwerbować w długim czasie szeregi nastolatek/młodocianych [i to w dobrej kondycji zdrowotnej ot brak chorób zakaźnych] które dostaję drobne kieszonkowe za usługi i potem mają milczeć na temat klientów.

No dobrze a gdzie są rodziny młodocianych pracownic – jak to nikt nie widział że córunie mają wyjazdy samolotem na weekendy.

Pewien trop – to uwaga z baza rekrutacyjna to uczennice dobrych szkół z tzw. dobrych domów.

Wniosek być może mamy na to przyzwolenie rodziców którzy wydają na czesne ale nie widzą nic złego w usługach świadczonych przez dzieci – ułatwia to karierę tak dzieciom jaki i im.

Finezja rozpoznania rynku – bazy do rekrutacji, wyciszenia skali oraz utylizacji wypracowanych robotnic – to świadczy o organizacji która za tym stała.

Cóż wróciły pogańskie czasy to i obyczaje pogańskie – i mamy „nierząd świątynny”.

2. Baza Klientów – co jeszcze było celem utrzymania expresu czy nie źródło informacji i budowa sieci jej zbierania. Trywialnie ktoś zbudował sieć do zbierania informacji oraz portfel ich dostawców, ktoś przejął rynek i bazę dostawców a przy okazji jako że proceder bardziej szemrany uderza w konstruktorów sieci.

Jeżeli nas oburza oferowany towar na rynku – no cóż dla innych to rynek bardziej ryzykownych inwestycji o dużej stopie zwrotu.

I tutaj trochę o naszym rynku – siatka pedofili z Dworca Centralnego [pisał o nich Latkowski] – co się nim stało głośno było kiedyś gdy jedna organizacja zabierała klientów i rynek innej.

Pamiętamy Pana Fibaka i jego koneksje – on tylko łączył towarzysko młode dziewczyn i statecznych biznesmenów [Chyba aktor Adamiak taką jedną w ramach recyklingu poślubił a i jeszcze potem był z młoda Rosati która wcześniej prowadzą się ze słynnym panem z Hollywood od „me too” po naszej stolicy] i chyba sędzia Listkiewicz też na mniejszą skalę łączył pary.

Dlaczego o tym warto przypominać bo parę lat przed ewakuacją ryżego do Brukseli taka seria poszła w mediach o grupie: Fibaka, córce muzyka z Lady Pank, żonie Luberta, czy agencjach modelek o ofert wyjazdów do Dubaju. Ktoś oślepił informacyjnie jakąś organizacje i przejął rynek i klientów.

3. Recykling informacyjny - jeżeli mamy dobrych menadżerów to ci nawet potrafią wyzyskać hałdy odpadów poprodukcyjnych.

I to właśnie dziś obserwujemy – toksyczne odpady informacyjne jedna strona próbowała podrzuci drugiej stronie nadziała się jednak na kontrę a może to było z góry zaplanowane zaszczuty i zagoniony szakal w próbie desperacji rzuca się do gardła tylko że tam cały czas była ostra pałka by go uderzyć.

Na co z tego dla nas wynika no cóż dostajemy pewne toksyn informacyjne którymi możemy obrzuci niedoszłą wdowę Diduszko gdy znowu papę będzie darła o pedofili bo u jej szefów to co wszystko w porządku.

zaloguj się by móc komentować

Draniu @pink-panther
15 lipca 2019 10:30

To że ujawnia się na taką skale działalność  najbogatszego i wplyowego burdel" taty" oraz kompromitujące decyzje Sedziego, oznacza tylko jedno, ze walka buldogow pod dywanem o wpływy i władzę jest  bezwzględna i strona atakująca nawet poświęca swoich najbardziej lojalnych ludzi....

Sprawa jest o tyle ciekawa, ze warto, tak mnie sie wydaje..Spojrzeć rownolegle na sytuację w bankach amerykanskich..

Dziś znakomity tekst napisał Coryllus.. O gwarancjach.. Warto sobie zadać pytanie,czy osoby uczestniczące w ujawnianiu tej afery , mają gwarancję ,ze cala akcja się uda..

Również trzeba mieć " z tylu glowy"  temat  wojny z Iranem.. Rozważyć jak silne jest lobby prowojenne albo przeciw wojnie z Irakiem.. 

Końcówka tego roku i cały przyszły zapowiada się bardzo emocjonujaco..

Trump obiecał mniejszości polskiej,ze sprawa wiz zostanie załatwiona..Niestety nie zrealizował swojej obietnicy..Bardzo ciekawy jestem jak w kolejnej kampanii wyborczej bedzie zabiegał o głosy Amerykanów polskiego pochodzenia ..

zaloguj się by móc komentować

MZ @pink-panther
15 lipca 2019 11:22

Dziękuję za kolejny wspaniały artykuł,życzę opieki Boskiej nad Pani zdrowiem.

Przerażające łajno,a ich system prawny wołający o pomstę...a ta ich kloaka wlewa sie do nas.Że tak nas ogłupiono sprzedając g....o kolorowo opakowane.

Nawiążując to tej zgnilizny amerykańskich "elit",wczoraj zbierano w kosciołach podpisy przeciw takiemu wychowaniu dzieci jak na Zachodzie.A co widzę, cała sfora rządzących na Jasne Górze i czuję dysonans.Po co zbierać podpisy,przecież decydenci są na wyciągnięcie ręki.Ciekawy jestem czy Morawiecki ze spółką w Częstochowie tez podpisywali sprzeciw! 

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @pink-panther
15 lipca 2019 11:28

Sodoma, Gomora, Korynt i wieczne zepsucie...

 

a w ksiegarniach w Londynie, Nowym Jorku,Jerozolimie i w Warszawie itd.  trzepia kase sprzedajac,

 

 1. Życie erotyczne amerykańskich prezydentow
 2. Życie erotyczne dyktatorów. 
 3. Życie erotyczne gwiazd Hollywood. 
 4. Życie prywatne angielskich władców: ukazane w pełnym świetle życie angielskich monarchów od Henryka VIII po dzień dzisiejszy. 
 5. Życie seksualne papieży. 
 6. Homosexuality and the Priesthood, edited by Jeanne Gramick
 7. Secret Memoris of a Renaissance Pope, Pius II, London, 1988
  Sex in the Church, Oscar Feucht, St Louis, 1961
  Sex in History, Reay Tannahill, London, 1980
  Sex and the Penitentials, Pierre J. Payer, Toronto, 1984
  Sex and Race, J.A. Rogers, New York, 1940
  Sex in Religion, G Simpson Marr, London, 1936
  Sexuality, Religion and Magic, Michael A, Koszegi, New York, 1994

i ludzie czytaja, kupuja i ...

 

zaloguj się by móc komentować

mixmax @pink-panther 14 lipca 2019 22:51
15 lipca 2019 14:34

Droga Pani Panthero,

Przede wszystkim życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Ostatnio przeglądając YT zauważyłem duży szum zwiazany z panem Epsteinem i pomyślałem że pewnie napiszę Pani notkę na ten temat.

Wiele osób domniemywa jego powiązania z Mossadem, w końcu ojciec pieknej Gislain Maxwell  - Robert był agentem Mossadu. A zagrania z cyklu podstawianie nieletnich dziewczyn starszym facetom to typowa metoda działania tej organizacji (honey trap). A jak wiadomo, goje są jak zwierzęta, więc posługiwanie się dziewczynami z dołów społecznych to żaden dyshonor.

 

Ciekawy filmik, o dziwo nakręcony przez Żyda.

https://www.youtube.com/watch?v=R6-gUqNPi4I

 

zaloguj się by móc komentować

Draniu @mixmax 15 lipca 2019 14:34
15 lipca 2019 14:45

Ale to widać wyraźnie,ze to Żydzi miedzy sobą sie żrą o wpływy.. I to w roznych środowiskach  od przemysłu filmowego ,politykę do wpływów na wojsko.. Konia z rzędem kto będzie mógł wskazać ile tych frakcji /grup jest i kto do nich należy..

zaloguj się by móc komentować

manama1 @pink-panther
15 lipca 2019 16:56

Gdy bloger Nieobyty odniósł się do "prostytucji swiątynnej" (brawo), najlepiej w świątyni czy przed świątynią , ale i na wzgórku "zielonym" uchodziło, dotknął - moim zdaniem - istoty tego  co się tu "wyprawia". Im więcej plugastwa, tym ma być bardziej widoczne.

 

Wydaje się, że tu nie nie chodzi bynajmniej o walkę wśród Starozakonnych, ale o walkę sfer duchowych.

Pod tym kątem konieczne  jest przeczytanie: 1 Kor, 6:16. "Ale czyż nie wiecie,że ten kto się łączy z nierządnicą  stanowi z nią jedno ciało?/.../"

Bardzo intreresująco o tym: B.S. Rosner, Temple prostitution in 1 Corinthians, 6:12-20.

Pozdrawiam.

zaloguj się by móc komentować

Nova @pink-panther
15 lipca 2019 17:29

Zdrowia Zdrowia i jeszcze raz Zdrowia , sił i moc radości Pani życzę.

Szanowny Pan Stalagmit strzela w dziesiątkę pokazując filmiki o nędzy wielkich miast Ameryki dla coraz większej rzeszy najemnych pracowników. Od 1960 roku siła nabywcza przeciętnej pensji wzrosła tam około 16% a ceny mieszkań o ok. 121%,czynsze za wynajem wzrosły o 72%. Przy czym w niektóych regionach USA ceny domów wzrosły o 200 a nawet 550 % (San Francisco)!!!! Rzesze bezdomnych, ulice obłożone fekaliami, tony zbiranych codziennie strzykawek po narkotykach. I do tego największe banki mają coraz mniejsze przychody, mega katastrofalne powodzie i deszcze zniszczyły w tym roku urawę kukurydzy, susze ograniczyły zbiory awokado. Obecnie w Walmart pojawiają się następujące ogłoszenia tyczące produktów min. z kukurydzy : " Niedobór produktów. Ze względu na ograniczoną dostępność, doświadczamy niedoboru produktów w tej kategorii. ściśle współpracujemy z naszymi dostawcami, aby jak najszybciej odzyskać te produkty. Szczerze przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to spowodować. obowiązujące daty 2 lipca - 9 sierpnia". Po czym autor artykułu przytomnie stwierdza ,że jeśli nasi rolnicy nie wyprodukują naszego jedzenia to nie jemy ( helou rząd w Polsce). Konkludując katastrofa społeczna przy monstrualnie zwięszonym budżecie militarnym i potędze finansjery. Mimo wszystko wciąż jeszcze mieszkamy w miarę normalnym kraju. Pozdrawiam i gratuluje bardzo dobrego artykułu.

zaloguj się by móc komentować

DrzewoPitagorasa @pink-panther 14 lipca 2019 22:06
15 lipca 2019 18:31

Na mieście mówią, że Epstein to asset Mossadu.

Dzisiaj odbywa się sprawa w sadzie w NY o wypuszczenie Epsteina za kaucją. Sędzia  Berman już powiedział, że decyzję podejmie 18 lipca. Adwokat Epsteina, Martin Weinberg, zaoferował kaucję w wysokości 100 milionów dolarów. 

Z innych ciekawych ustaleń w czaise rozprawy:

- Asystent Prokuratora US Rossmiller ujawnił, że rząd zarekwirował apartament Epsteina przy 71 ulicy,  że znaleziono gotówkę w sejfie oraz paszport ze zdjęciem Epsteina ale innym nazwiskiem. Nie jest jasne czy paszport jest z  Arabii Saudyjskiej, czy z innego kraju, ale podaje że  Epstein jest mieszkańcem Arabii Saudyjskeij. 

- sędzia Berman zażądał dołączenia do sprawy próbki z materiałów (zdjęcia, filmy)  znalezionych w apartamencie Epsteina. 

- Weinberg  w czasie rozprawy: "To nie jest tak, że mój klient jest pozbawionym kontroli gwałcicielem." Sędzia Berman: "Skąd to wiesz?"

- sędzia określił sprawozdanie finansowe Epsteina jako "pobieżne" - mniej niż jedna strona. Przypomnijmy, że prokuratorzy federalni stwierdzili, że wartość majątku Epsteina to 500 milionów dolarów. 

zaloguj się by móc komentować

manama1 @pink-panther
15 lipca 2019 18:39

I jeszcze jedno. Uczesnictwo w swego rodzaju "świątynnej prostytucji" jest w Biblii uważane za jeden z najwyższch stopni upodlenia. U Hioba  jest ów słynny fragment 36:14,  z zapisem, że   oporni wobec Boga: "wyginą w swojej młodości, a ich życie pomiędzy męskimi prostytutkami kultu" [בַּקְּדֵשִֽׁים] (w Biblii Tysiąclecia tłumaczenie jednak trochę inne).

zaloguj się by móc komentować

manama1 @pink-panther
15 lipca 2019 18:43

Gwoli  scisłości, niektóre łumaczenia podają też ten fragment jako : "ich zycie kończy się pomiędzy męskimi prostytutkaim kultu".Niestety nigdy się nie nauczyłem Hebrajskiego,

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @KOSSOBOR 14 lipca 2019 23:11
15 lipca 2019 19:27

w komentarzach...- obrazek 'chodzil' po wyborze Trumpa, w czasie walki o Departament Obrony  i przed wizyta Macierewicza w USA

 

Został antysemitą bo narysował Georga Sorosa! Satyryk wezwany na dywanik do Białego Domu [FOTO]

Rysunek Georgga Garrisona przedstawiający Sorosa i Rotszyldów jako władców marionetek Źródło: Twitter prt sc
George Garrison, który przedstawił amerykańskich urzędników bezpieczeństwa jako kukiełki George’a Sorosa i Rotszyldów, został zaproszony przez prezydenta Donalda Trumpa na czwartkowy szczyt mediów społecznościowych. Ponoć jego rysunek jest „rażąco antysemicki”. Amerykański prezydent Donald Trump zaprosił do Białego Domu rysownika, który przedstawił postacie rządu Stanów Zjednoczonych jako marionetki George’a Sorosa i Rotszyldów. Ben Garrison opublikował swoje zaproszenie od prezydenta na swoim koncie na Twitterze. Garrison rysuje satyryczne komiksy za pomocą których komentuje bieżącą sytuacje społeczną i polityczną w Stanach. Nigdy nie krył się ze swoimi prawicowymi poglądami co mogło być błędem bo teraz staje się ofiarą prześladowań. Jego ostatni rysunek wywołał prawdziwy skandal i został oceniony jako rażącą antysemicki, choć tak naprawdę trudno powiedzieć dlaczego. W komiksie przedstawił amerykańskich urzędników bezpieczeństwa jako kukiełki George’a Sorosa i Rotszyldów. Na rysownika wylała się fala hejtu. Najwyraźniej już samo narysowanie miliardera Sorosa jest uznawane za antysemityzm. Internetowi giganci starają się cenzurować komiksy Garrisona, tak samo zresztą jak wielu innych prawicowych artystów. Tego właśnie ma dotyczyć spotkanie w Białym Domu. Oprócz satyryka obecnie będą tam inni związani z prawicą artyści, a rozmawiać będą o cenzurze w Internecie. Z okazji zaproszenia Garrison opublikował komiksową scenkę w której Trump i kilku innych działaczy prawej strony objawia się jakiemuś, wyraźnie lewicowemu, mężczyźnie i straszy go. https://nczas.com/2019/07/10/zostal-antysemita-bo-narysowal-georga-sorosa-satyryk-wezwany-na-dywanik-do-bialego-domu-foto/

 

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @smieciu 14 lipca 2019 22:45
15 lipca 2019 19:31

powiedzmy

To całe liberalne rozpasanie powoli zaczynało być trudne do kontroli, rozsadzało ład społeczny i zagrażało spójności państw. Stąd mądrzy ludzie na świeczniku zdecydowali o przerwaniu „eksperymentu róbta co chceta” i dlatego obserwujesz globalny zwrot w prawo. Nie przywiązuj do tego zbytniej wagi ani nie emocjonuj się tym, bo to jest kontrolowane. Celem jest likwidacja wypaczeń, które zaczęły zagrażać całej cywilizacji. Celem jest też synchronizacja systemu.

image.png

zaloguj się by móc komentować

DrzewoPitagorasa @Nieobyty 15 lipca 2019 10:27
15 lipca 2019 19:38

Niedawno w sądzie w Albany, NY skazano niejakiego Keith Ranier, głowę sekty nierządu (sex cult) zwaną NXIVM. Wśród bliskich współpracownic tego pana były siostry Bronfman (Clare i Sara) , córki multimilonera od napojów alkoholowych Seagram, a także Allison Mack, aktorka, o której na mieście mówią, że jest córką Kristen Gillibrand -senator stanu NY. Podobno Gillibrand oddała do adopcji dziecko w latach 80. Ojciec Gillibrand pracował dla NXIVM w 2004r. jako konsultant i lobbysta.

Gdy zaczęło być gorąco wokół Raniera, jego bogate współpracownice poszły na współpracę z rządem federalnym, oczywiście w zamian za immunitet.  A te mniej znaczące twierdzą, że same były ofiarami. 

Poniżej trochę więcej na ten temat. Może Pantera zechce napisać artykuł na ten temat. Chociaż czytanie o tym co się tam działo jest dosyć depresjonujące. Totalna barbaria. Prowadzili też sieć przedszkol (dla bogatych) w US ale również w Meksyku, pod ciekawą nazwą Rainbow Cultural Garden. Te przedszkola to zródła rekrutowania kolejnych ofiar. Koszt  umieszczenia dziecka w takim przedszkolu $120 000 rocznie. 

https://time.com/5568135/nxivm-allison-mack-raniere/

https://frankreport.com/2017/11/17/sen-gillibrands-father-worked-for-nxivm-quit-after-4-months-then-salzman-falsely-accused-him-of-sexual-harassment/

https://artvoice.com/2019/04/06/what-is-gillibrand-hiding-about-her-relationship-with-nxivm-sex-cult/

https://frankreport.com/2017/11/08/nxivm-crime-a-day-rainbow-cultural-gardens-needs-immediate-investigation-for-childrens-sake/

https://frankreport.com/2019/06/01/rainbow-cultural-gardens-closed-down-in-monterrey-by-mexican-government/

 

zaloguj się by móc komentować

smieciu @ikony58 15 lipca 2019 19:31
15 lipca 2019 20:08

Według mnie obserwujemy po prostu małą korektę jak to mówią na giełdzie. Jest trend ale zawsze potrzebne jest dla wielu odreagowania, konsolidacja itp.

Ale co innego jest ciekawsze. Czyli przewarościowanie pojęć. Bo niby na czym polega zwrot w prawo? Weźmy Polskę. Czy zwiększanie świadczeń socjalnych jest nim? Czy zwiększanie uzależnienia obywatela od państwa jest nim? Czy jest to coraz większy centralizm, fiskalizm, inwigilacja? Powstawanie coraz większych podmiotów gospodarczych? Regulacji? Zezwoleń itp?

Przecież to jest program realizowany od dawna. Czemu ludzie się oburzali nań za PO a nie robią tego za PiS?  W USA jest identycznie. Cała prawicowość Trumpa polega na paru efekciarskich wrzutach medialnych. Takich jak mur na granicy, walka z imigracją (czy to wogóle ma związek lewactwem?), jakieś tam posunięcia w sprawie aborcji. A międzyczasie wszystko idzie pełną parą. Rzeczy nieporównywalnie ważniejsze od muru czy coraz rzadziej używanej aborcji.

Naprawdę ważny nie jest mur ale np. powszechna akceptacja socjalu. Jako np. prawicowe działanie. W istocie prawicowa akceptacja wszystkich tych narzędzi organizujących dzisiaj społeczeństwo a które systematycznie od lat są wprowadzane przez tzw. lewactwo.

Naprawdę brakuje dyskusji czym właściwie jest prawicowość? Brakuje dyskusji o ideach, który to temat tak wałkuję. A wałkuję bo bez zdefiniowania tych pojęć każdy na czele z wszelkimi pachołkami systemu może sobie przypinać łatkę prawicowca. PiS czy Trump. Ludzie zakładają ich prawicowość nie ze względu na jakiekolwiek prawicowe idee realizowane przez nich tylko z powodu medialnego przeciwstawienia tym, którzy sami sobie jawnie i wyraźnie przypięli łatkę lewicowców. Ostatecznie więc na czym polega ten zwrot na prawo? Jakie prawicowe idee realizuje? Co jest prawicowego w murze między Meksykiem a USA (sztandarowym projekcie Trumpa) lub 500+ (sztandarowym projekcie PiS)?

 

zaloguj się by móc komentować

Nieobyty @DrzewoPitagorasa 15 lipca 2019 19:38
15 lipca 2019 21:28

Sekty destrukcyjne w tym elementy niewolenia seksualnego to szerzy temat.  W mojej opini - sekta religijna to projekt społeczno-finansowy, bo każdy charyzmatyczny  przywódca religijny musi w pewnym momencie zadbać o finansowanie ruchu lub ochronę zewnętrzną  i wtedy często ma oferty  ze strony innych organizacji [np. służby sowieckie końcówki ZSRR miały projekt badawczy z Instytut Cybernetyki w Kijowe i był taki ruch białych braci itp.] .  Do tego dochodzi dynamika cyklu życiowego sekty i jej przywódcy.

Gdy zachodzi potrzeba kończy się zewnętrzna opieka i dana  sekta jest przedstawiana  w stan likwidacji np. fizycznie sekta Koresha lub prawnie i finansowo NXIM. 

W przypadku NXIVM  jak dla mnie ten  projekt zaczynał ciążyć i nie wytrzymywał cisnienia guru i wszedł w elemnent niewolenia seksualnego, nie udało się podrobić scejntologów i osłabić ich pozycję na rynku. W takim ujęciu  sekta nierządu NXIM operowała w innym obszarze zadaniowym  niż Express Lolita. 

Tutja mały wtręt - te obszary funkcjonownia gangów, sekt, oraz służb nakładają się i czasami trudno rozeznać sieci powiązań. 

Przykład z Trójmiasta - grupa sutenerów [ ta gdzie panie tatuował sobie poddanie się szefom]  opracowała nowotorską metodologię kontroli pracownic oni zastosowali technik niwolenia z sekt i mieli ciekawe efekty - obniżkę kosztów działalności panie nie potrzebowały kontroli, nie zatrzymywały części wynagrodzenia i były chętne do pracy  oraz nie sypały.  Ten hermetyczny krąg został rozbity  przez służby  i medialnie nagłosiono tą akcje - przypuszczam jako ostrzeżenie  dla innych  by nie próbowali tak nowych metod  które utrudniją kontrolę z zewnątrz.

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @smieciu 15 lipca 2019 20:08
15 lipca 2019 21:50

niestety zostaja tylko pytania...

a Pantera sprawila, ze zajrzalem do

 EPIPHANIUS
UKRYTA STRONA DZIEJÓW Nowy Porządek Świata Nowy Ład Ekonomiczny MASONERIA I TAJNE SEKTY

ROZDZIAŁ XIII SOCJALIZM 
„FABIAN SOCIETY” 
CELE „FABIAN SOCIETY” ORAZ JEJ ZNACZENIE 
SOCJALIZM A JUDAIZM 

ANEKS 2 GŁÓWNE STOWARZYSZENIA GLOBALISTYCZNE.. 
B’NAI B RITII 
JESZCZE KILKA SŁÓW O ANTI-DEFAMATION LEAGUE 
B’NAI BRITH A SOBÓR WATYKAŃSKI II 
Artykuł w „Look Magazine” 
PILGRIMS’ SOCIETY 
DITCHLEY FOUNDATION 
GRUPA TRZYDZIESTU 
ROUNDTABLE 
INSTYTUTY SPRAW MIĘDZYNARODOWYCH: RIIA I CER, TAVISTOCK INSTITUTE OF HUMAN RELATIONS, MIĘDZYNARODOWY INSTYTUT STUDIÓW
STRATEGICZNYCH 
Council on Foreign Relations (CFR) 
TAVISTOCK INSTITUTE OF HUMAN RELATIONS 
MIĘDZYNARODOWY INSTYTUT STUDIÓW STRATEGICZNYCH (IISS). 

 

 

ROZDZIAŁ XXIV PORNOGRAFIA I NARKOMANIA A GLOBALIZM „OJCOSTWO” WSPÓŁCZESNOŚCI -REFLEKSJE MASONA 33 STOPNIA KOŚCIÓŁ A NARODY ZJEDNOCZONE 
PORNOGRAFIA 
NARKOTYKI 
„OJCOSTWO” WSPÓŁCZESNOŚCI - REFLEKSJE MASONA 33° 
KOŚCIÓŁ POSOBOROWY A NARODY ZJEDNOCZONE 

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @smieciu 15 lipca 2019 20:08
15 lipca 2019 22:15

Ostatecznie więc na czym polega ten zwrot na prawo?...

Sam Francis, publicysta i autor „Rewolucji od środka /’’Revolution from the Middle/ powiedział,

Pierwszą rzeczą, jakiej musimy się nauczyć, jes'li chodzi o walkę i zwyciężanie w wojnie kulturowej jest to, że nie walczymy żeby cos „utrzymać”, walczymy żeby coś obalić.
Musimy sobie jasno i dokładnie uświadomić, że znaczące, dominujące autorytety w mediach, szkołach, uniwersytetach - generalnie w większości instytucji systemu zorganizowanej kultury, łącznie ze sztuką i rozrywką - nie tylko nie robią nic, by utrzymać to, co większość z nas uważa za tradycyjny sposób życia, lecz tak naprawdę dążą do jego destrukcji lub są obojętni w kwestii jego przetrwania. Jeśli nasza kultura ma zostać utrzymana, musimy zdetronizować dominujące autorytety, które jej zagrażają.

 

rozdzial ix

zastraszona wiekszosc

Patrick J. Buchanan
ŚMIERĆ
ZACHODU
Jak wymierające populacje i inwazje imigrantów zagrażają naszemu krajowi i naszej cywilizacji

zaloguj się by móc komentować

Draniu @ikony58 15 lipca 2019 22:15
16 lipca 2019 06:50

Pierwsza zasadnicza sprawa, nim będziemy mówić o detronizacji autorytetów, które odpowdzielane są za destrukcję..

Polacy muszą się rozmnazac, bo jak narazie znikamy jako naród.. Nie możemy czekać,aż  państwo stworzy nam dogodne warunki,bo takich nie stworzy, nie mamy sie co łudzić.. Demografia, głęboki kryzys w tej kestii nas wykończy, a nie "autorytety destrukcyjne "i ich cele .

Poświęcenie się dla rodziny, tego brakuje nam Polakom..

 

zaloguj się by móc komentować

olekfara @MZ 15 lipca 2019 11:22
16 lipca 2019 08:35

Myślę, że jedynym dopuszczalnym spędem polityków w kościele katolickim  jest tylko pogrzeb chrześcijanina i nic więcej. KK tyle razy się przejachał na politykach, ale nadal uparcie to kontynuje, wigilie w sejmie, wigilie po zakładach pracy. Jedynym właściwym postepowanie dla kogokolwiek, jest indywidualny i świadomy udział we Mszy Swiętej i nic ponad to.

zaloguj się by móc komentować

MZ @olekfara 16 lipca 2019 08:35
16 lipca 2019 11:42

Mam podobne zdanie.

zaloguj się by móc komentowaćstanislaw-orda @pink-panther
18 lipca 2019 13:31

A ponoć liberalna  demokracja to najlepszy z systemów społeczno-politycznych jaki zdołała zbudować  cywilizacja ludzka.
Najlepszy dla oszustów, łapowników, złodziei czyli całej  politycznej bandyterki.

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @pink-panther
19 lipca 2019 22:29

Dzięki za tekst. Czekam na dalszy ciąg. Mimo zmęczenia pani teksty jakoś stawiają mnie na nogi. 

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @ikony58 18 lipca 2019 09:16
19 lipca 2019 22:46

Najważniejsze to że mówi o Hollywoodzie jako przykrywce do biznesu pedofilskiego, i że wielu Amerykanów chce na siłę wepchnąć swoje dzieci do szołbiznesu. I że zwiastuje rychłe ujawnienie siatki pedofilskiej. Ok. Żeby tylko nie była to skórka od banana podłożona Republikanom. Ogólnie nie ufam aktorskim avatarom. 

Illumiati o których mówi to hagada wymyślona przez faktycznych Illuminati, podawana maluczkim do wierzenia. To są czysto abstrakcyjne byty, zasłona dymna. Niech sobie czas i kasę tracą na bezcelowych śledztwach, dzięki którym nie skumulują kapitału i nie zagrożą pozycji faktycznych Illuminati. 

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @ikony58 18 lipca 2019 09:16
21 lipca 2019 10:41

Everyone has heard of the Lolita Exspress, have you heard of Air F**k One and Ron Burkle?

Was Ron Burkle on Epstein Island?

(link: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Ronald_Burkle)

 

(link: http://dailym.ai/2AZ5CkO)

dailym.ai/2AZ5CkO via

@MailOnline

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @pink-panther
21 lipca 2019 13:34

Dziękuję wszystkim za komentarze a zwłaszcza za życzenia powrotu do zdrowia zamieszczane   PO godz. 23.oo dnia 14 lipca 2019 r., na które nie odpowiedziałam. Po godzinie 23.oo oddaliłam się do środka transportu, którym pojechałam w siną dal, gdzie przebywałam do wczorajszego poranka. W sinej dali niestety nie mogłam zalogować się do mojego konta na SN ale troche podczytywałam. W sinej dali było absolutnie super: żarcie, mikroklimat a przede wszystkim najlepsze towarzystwo.  No i ekscentryczny czarny kot, który zaczął zawierać ze mną coś na kształt długiej męskiej przyjaźni, przerwanej niestety przez mój powrót do tutejszego komputera. Nie ujawniam nazwisk i adresów, bo wszyscy chcielibyście pojechać w ową siną dal:)))

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @KOSSOBOR 14 lipca 2019 23:11
21 lipca 2019 13:37

Dzięki za linka. Określenie "życie seksualne dzikich" w odniesieniu do afery Epsteina - trafione w punkt. Lista Ślepej Mańki daje do myślenia. Przy czym to są tamtejsze "spiskowe teorie dziejów", więc czekamy na rozwój obecnego śledztwa. Wszycy pytają, czy "Epstein zacznie śpiewać", chociaż w przypadku Richarda Bransona i jego zdjęcia na nartach wodnych już chyba nie musi.Pozdrowienia serdeczne. 

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @glicek 15 lipca 2019 08:29
21 lipca 2019 13:43

Absolutnie niesamowite jest to obwinianie małych dzieci o "ruinę kariery zawodowej matek". Kolejny wymysł dodany do długiej listy "zarządzania własnym brzuchem kobiety". Szaleństwo w apogeum. Zwłaszcza to, że "dzieci przyczyniają się dodatkowo do globalnego ocieplenia". Stare przysłowie mówi: jak Pan Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera.  PS, Dzięki serdeczne za życzenia. 

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Andrzej-z-Gdanska 15 lipca 2019 09:35
21 lipca 2019 14:09

Wielkie dzięki za linka i za bardzo ciekawe i "rozwojowe" informacje. W roku 2016 nikt nie przewidywał klęski wyborczej Hillary Clinton i totalnej klęski establishmentu politycznego z Washington DC w wyborach, więc uciszanie niewygodnych autorów uznano zapewne za a) skuteczne powstrzymanie rozlewu niewygodnych informacji, b) dopuszczalne moralnie. W przypadku długiej historii politycznej Clintonów nie był to chyba pierwszy taki "przypadek samobójstwa". Obecna sprawa Epsteina powoli wymyka się spod kontroli , albowiem wszystko dzieje się w czasie kampanii wyborczej, która zapowiada się jako wyjątkowo brutalna z racji dotychczasowych prób demokratów wykonania "impiczmentu" Donalda Trumpa praktywnie od chwili zaprzysiężenia. On nie może sobie pozwolić na branie jenców tym bardziej, że media demokratów uporczywie usiłują skręcić uwagę opinii publicznej na jakieś zdjęcia/filmy  sprzed 40 lat z Mar-del- lago, na których młodsi o 40 lat Donald Trump i Jeffrey Epstein pokazani są w towarzystwie młodych, pięknych pań. Jednakże pełnoletnich. Był to chyba club Donalda Trumpa w jakimś jego ośrodku wypoczynkowym.

Więc ta tragiczna śmierć autora książki  winna być dołożona do takich działań jak śledzenie i zastraszanie  ofiar Epsteina, które zdecydowały się go oskarżyć w 2008 a co zauważył prywatny detektyw wynajęty przez adwokata ofiar Brada Robertsa ,obecnie wysławianego jako bohaterskiego obrońcę bezbronnych dzieci.   

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @malwina 15 lipca 2019 09:36
21 lipca 2019 14:11

Nie zrobią. Hollywood też nie zrobi . Ale nie jest to konieczne, bo internety i youtuby w szczególności grzeją się od filmów, wywiadów z ofiarami, analiz bardziej i mniej syntetycznych i spiskowych. Oburzenie jest  powszechne.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ikony58 15 lipca 2019 10:15
21 lipca 2019 14:21

Mocne. Jak widać, to idzie "szerokim frontem" : od łagodnych wręcz symbolicznych wyroków dla pedofilów do przemycania w literaturze popularnej akceptacji dla "erotyki nieletnich córek".Nawiasem, te książki nigdy nie zostałyby wydane a autorzy nie byliby promowani przez upadające GW z pretensjami do przywództwa duchowego jasnogrodu, gdyby nie wprowadzali treści oswajające z tym zjawiskiem.  Dostojewski też wprowadzał wątki pedofilii i prostytucji nieletnich ale w zupełnie innym kontekście i z pełnym potępieniem (Zbrodnia i kara np.), więc się "nie nada".

Dzięki za "próbki".

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @sigma1830 15 lipca 2019 10:24
21 lipca 2019 14:35

Na razie niezależni komentatorzy w internecie i generalnie w mediach ośmielają się postawić publicznie pytanie: "Czy amerykańskie elity polityczne to elity pedofilne". Poza tym trafiają się sekwencje nazwisk najbardziej umoczonych w tę aferę i  w aferę organizacji/firmy/sekty oskarżonej równolegle o "sex trafficking"   o nazwie NXIVM (Clara Bronfman -długoletnia donatorka i członkini władz, Nancy Salzman - prezes i księgowa  , Keith Raniere - założyciel i guru). Nazwiska wskazujące na jakieś "plemienne nadreprezentacje". Ale  na razie wszyscy czekają "aż Epstein zacznie śpiewać". 
Ja już napisałam, że w tej sprawie mam silne skojarzenia z "modus operandi" Towarzystwa Warszawskiego Cwi Migdala. Nawet szlachetny pan adwokat Alan Derschowitz wlasnie "wymiękł" i wyrwało mu się pod wpływem silnych emocji, że owszem, był masowany, ale pozostawał w bieliźnie i "wcale mu się nie podobało" a  "wogle' nic nie wiedział o tamtych innych masażach, które miały się odbywać "w innym skrzydle domu". Gdyby nie była to tragedia małoletnich  i ich rodzin, to byłoby bardzo śmieszne.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ikony58 15 lipca 2019 10:24
21 lipca 2019 14:40

Raczej przerażające. Wielkie dzięki za linka. Widać wyraźnie, że główny nurt internetu "przeprasza się" z tymi różnymi "szalonymi specami od spiskowych teorii dziejów" i piszą oraz mówią , że np. "Alex Jones o tym mówił". A tu widać, ze "David Icke o tym mówił". I to ile lat temu- 1994 r. Ale być może wtedy celem tych "przecieków" było "oswajanie" publiczności z tematem i przyzwyczajanie , że takie rzeczy w wyższych sferach są poza zasięgiem policji, prokuratorów i sędziów. A czasem prokuratorzy, sędziowie i policja też w tym siedzą. Patrz: Belgia i afera Marca Dutroux.

 

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Nieobyty 15 lipca 2019 10:27
21 lipca 2019 15:13

Proszę nie być zbyt skromnym: nie ma teraz w tej sprawie "wątków pobocznych i mniej ważnych", bowiem to jest sytuacja nowa w sensie prawnym i politycznym i internet w USA i Wielkiej Brytanii to jedna wielka "burza mózgów', bo wątków jest bardzo wiele, informacji nadal niewiele a raczej media głównego nurtu usiłują wszystko "przekierować" na "złego Donalda Trumpa" albo wrecz apelować o "nieuleganie histerii" (pan Chris Cuomo, główny komentator i prezenter CNN USA oraz członek "wielkiego rodu Cuomo": syn gubernatora Nowego Yorku Mario Cuomo 1983-1994 i brat gubernatora Nowego Yorku i "filara" demokratów przy Clintonach - Andrew Cuomo od 2011 do dzisiaj.

To pokazuje, że "deep state" nie popada w panikę tylko usiłuje ratować, co się da.

Jeśli chodzi o uwagi.

Punkt 1 : baza rekrutacyjna. Z wypowiedzi prokuratora -adwokata ofiar , które złożyły pozew oraz z kilku wywiadów najodważniejszych ofiar (Virginia Roberts Giuffre, na wszelki wypadek wyemigrowana do Australii) wynika, że z pewnością nie były to dziewczynki z marginesu (jak Pan słusznie zauważył, musiały być zdrowe), ale z rodzin rozbitych czyli najczęściej z samotną zapracowaną  matką albo z rodzin zastępcznych lub nawet chwilowo bezdomnych (uciekinierka z rodziny zastępczej, ale krótko bezdomna). W zasadzie wszystkie z rodzin z niskimi dochodami (wystarczy bezrobocie ojca i  życie z dorywczych prac i dochody się sypią) ale "trzymające fason" czyli : dzieci dobrze się uczące, osiągające nawet sukcesy , nie uzaleznione od narkotykow czy alkoholu. W wieku lat 14 jeszcze nie chodzi sie na dyskoteki do klubów po godzinie 20. Wpuszczają na prawo jazdy.

Pan epstein wyraźnie   życzył sobie dziewczynki nie tylko piękne i niegłupie ale i - zdrowe na pewniaka. Sam nie chciał złapać w tych ciężkich czasach syfa . No i nie należy zapominać,  że musiał je przyuczyć do "masaży ważnych pasażerów Lolita Express". No i jeszcze ten "dreszczyk zakazanego owocu". Niektore panienki wprost zeznaja, że pytał je, czy "są czyste", co niekoniecznie dotyczylo ostatniego prysznica. No i były a on byl pierwszym konsumentem.

Gdzie byli rodzice? Ojciec jednej z nich, który próbował "stawać na drodze zdrowych masaży", został zaaresztowany i wsadzony do ciupy, żeby "zmadrzal". Wątek śledzenia "nieposłusznych ofiar" przez specjalnie wynajętych (podobno przez Dershowitza) "detektywow" , glównie emerytowanych policjantów z Miami - pojawil się w opowieściach adwokata ofiar Brada Robertsa, ktory z kolei wynajął swojego detektywa, który natknął się  na owych "emerytowanych policjantów" sam.

Część dziewczynek zostala przywieziona z Europy Centralnej i to jest najmniej rozpoznany wątek, bo zeznają tylko dziewczynki czy raczej juz młode kobiety, które są na miejscu i pochodzą z Florydy lub innych stanow (wątek przewożenia ofiar na imprezki z jednej siedziby Epsteina do innej czyli między stanami dał podstawy do oskarzenia o "sex trafficking" na poziomie federalnym). Nie było widać dziewczynek Hisspanics czy Afroamerykanek tylko białe, najcześciej naturalne blondynki.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Nieobyty 15 lipca 2019 10:27
21 lipca 2019 15:39

Punkt 2 Baza klientow: najbardziej rozwojowy i najbardziej "nierozpoznany". Ale z całą pewnością  bogaci mężczyźni z wyraźną władzą osobista lub bliskimi koneksjami z władz ą, w wieku ponad 45 lat czy raczej w wieku ponad 50 lat w chwili popełniania przestępstwa.  Jeśli celem było nagrywanie panów w jednoznacznych sytuacjach ( mieszkania Epsteina, jak zeznaje FBI byly/są naszpikowane kamerami w sypialniach, lazienkach i "wszędzie') , to jest oczywiste, że celem mogło być "dyscyplinowanie" lub szantażowanie. I mało prawdopodobne jest, aby Epstein  robił to "bez wiedzy i zgody" np. dla banalnej korzyści prywatnej.

W Polsce lobby pedofilskie czy raczej słuzby, które posługują się pedofilią i prostytucja nieletnich, dostarczając dzieci przedstawiecielom tutejszych pożal się Boże "elitom"  jest tak silne, że na wszelki wypadek w policji tutejszej nie ma specjalnych wydziałów do ścigania tego potwornego przestępstwa. Nie ma budżetów, nie ma ludzi, nie ma urządzeń technicznych np. do podsłuchu i nagrywania podejrzanego, żeby zlapać na gorącym uczynku.  No bo jak to tak można. To by przechodziło wszelkie wyobrażenie. 

Pedofilię w Kościele ma pragnienie zwalczać w czynie społecznym  stowarzyszenie starych toreb z SLD wzmocnione przez "panią adwokat z USA" - jak widać z "błogosławieństwem państwa".

To jest III RP i "elyty" "lubieją skosztować deserów popularnych w wielkim świecie elit Zachodu" a jak wiadomo, "elyty" tutejsze są bardzo świeżego chowu  i rozdzielenie ich od "chłopakow ze WSI" czy środowisk specjalistów od zrywania paznokci  z lat 40-tych i 50-tych XX w. jest praktycznie niemożliwe. To jedna wielka rodzina, tylko niektórzy usiłują  pozować na Radziwilłów lub ostatecznie na "dalekich kuzynow przedwojennych profesorów uniwersytetów", z mizernym skutkiem.
To oczywiście rodzi pytanie o doktrynę tego państwa lub "panstwa teoretycznego".

Punkt 3. Recykling informacyjny . W USA  wojna w lonie elit idzie o wzystko i jak widac, strona słabsza czyli obecnie demokraci, postanowiła bardzo nieotrożnie  wykorzystać  jakiś jeden wątek  przeciwko Trumpowi  w ramach wzmożenia opinii publicznej po aferze z Weinteinem i działalnością celebrytek z MeeToo. Ale strona ta   nie zauważyla, że ten kij ma dwa końce i niedokończona sprawa jak granat wybuchła im w twarz. 

Poza tym nie należy wykluczyć, że kompleks "przemysłu prawdziwego" plus armia (nękana przymusem przyjmowania ostentacyjnych członków srodowika LGBT, ktore wytwarza  tam prawdziwy balagan i skutecznie osłabia morale) postanowił skorzystac z okazji, że władzę , przynajmniej nominalnie, trzyma człowiek spoza etablishmentu Washington DC ale za to po wojsku - i zadac temu politycznemu establishmentowi: skorumpowanemu, niekompetentnemu, bezgranicznie glupiemu a czasem nawet  szantażowanemu - decydujący cios i "wymienić pokolenia" w elicie politycznej oraz przywrócić starą dobrą równowage sił z I połowy XX w.

To jest taka myśl powstała spontanicznie po wysluchaniu szeregu wywiadów i audycji na youtube i nie musi byc ona słuszna. 

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Draniu 15 lipca 2019 10:30
21 lipca 2019 15:50

Obecna kampania o reelekcję Donalda Trumpa to jest wojna o "być albo nie być demokratów i ich przystawek" czyli całej tej "maszynki do głosowania", która na zlecenie swoich miliarderskich mocodawców z 'korporacji ponadnarodowych" przeprowadza w Stanach "rewolucję październikową obyczajową", która  niszczy to państwo i społeczeństwo od samych podstaw i na wieki. Głównie niszcząc obecnie rodzinę i jak widac dzieci: od aborcji do chwili narodzin  do powszechnego dostępu do narkotyków, pornografii, seksu w jak najmłodszym wieku i do wszelkich dewiacji seksualnych.

Wreszcxie się ktoś ogarnął. Czy to ma związek z tymi wszystkimi wojnami, w których ugrzęźli i które nawet przegrali- nie wiem. Kim jest Trump i czego naprawdę chce- nie wiem. Wiem, że będzie "grał na Ameryke" a Polske, podobnie jak 200 innych państw ma w nosie i sobie ją strzepnie z klapy w kazdym dogodnym dla siebie momencie, jeśli w jego przekonaniu taka potrzeba zajdzie. 

Pytanie, czy zatrzyma degrengolade państwa, które zdazyło wytwrzorzyć nie tysiące ale miliony ogłupiałych lewaków plus wspierające ich wszechwadne media i miecz "politycznej poprawności". A w państwie nie rządzi prawo tylko sędziowie i adwokaci oraz kasa bogatego. Z tego się tak latwo nie  wychodzi  siłą patriotycznych okrzykow  na  wiecach.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @MZ 15 lipca 2019 11:22
21 lipca 2019 15:58

Dzieki wielkie za  życzenia zdrowia i za tak miłe słowa.  Zło w jego najohydniejszej postaci to jest od rewolucji październikowej-najbardziejcharakterystyczna  cecha XX w. Ale ciągnie sie  to od połowy XVIII w.przynajmniej. To oczywiście budzi zgrozę, ale nie można zatrzymywac się na etapie wyrazania moralnego oburzenia i oczekiwania, że rządy III RP wykonaja najmniejszy ruch aby zlikwidować  te patologie skierowane przeciwko dzieciom czy rodzinie. Przecież to III RP  jest "opiekunką matką" wydziałów gender na państwowych uniwersytetach i promuje figury w rodzaju Ani Grodzkiej czy dopuszcza na masową skalę zagraniczne (głównie niemieckie) tzw. fundacje, zasilane głównie przez niemieckie partie polityczne, które  produkują całe te , na szczęście wątłe choc krzykliwe "środowiska LGBT".  Natomiast nie można lekceważyć faktu, iż to państwo wykazuje również totalną"niemoc" jeśli chodzi o ataki tych środowisk na KK.  Może jakoś im po drodze.  Czego nie mogli z różnych względów zrobić komuniści, to może chcą "dokończyc" "płomienni lożyści".

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ikony58 15 lipca 2019 11:28
21 lipca 2019 16:01

Dobre. Piekne zestawienie "kształcącej oferty ksiegarskiej". Na to sie nie zwraca uwagi ale to jest. I oni nawet nie chca na tym zarabiać. Wystarczy im, że idzie to pod strzechy. Niewykluczone , że do bibliotek publicznych. I skupują to antyklerykałowie aby miec "naukowe dowody na bezeceństwo KK".

 

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @mixmax 15 lipca 2019 14:34
21 lipca 2019 16:11

Wielkie dzięki za życzenia zdrowia i za linka.  Sprawa wątków związanych z Robertem Maxwellem (pochowany na Górze Oliwnej z wszystkimi honorami przez państwo Izrael i "schowany" po ujawnieniu kradzieży funduszy emerytalnych pracownikow "Mirror")  i Ghislaine Maxwell dopiero się rozwija, więc można teraz na bieżąco śledzić  informacje prawdziwe lub nieprawdziwe.  Teza , że on był "agentem MOssadu" jest słaba, bo on był za grubą ryba, żeby być jakimś  "prostym agentem". To był "człowiek instytucja" i był "agentem wpływu" na poziomie rządów  na swój własny rachunek. Potwierdził to premier Izraela na jego pogrzebie. Że więcej się zasłuzył dla Izraela niż wszyscy inni. Natomiast po jego śmierci cała rodzina straciła niemal wszystko  w sensie majątkowym a dodatkowo obarczył ich infamia. W tych warunkach zachowania Ghislaine Maxwell, która do 30-go roku życia opływała w bogactwa a później straciła nie tylko majatek ale przede wszystkim przestała być przyjmowana przez brytyjskie elity  i zdecydowała się ewakuować do USA, to może byc "obiecujący wątek". Na razie ma bardzo poważne kłopoty wizerunkowe.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @manama1 15 lipca 2019 16:56
21 lipca 2019 16:15

Tak, ta "prostytucja świątynna" to bardzo logiczny wniosek z faktu, iż "świat białego człowieka" przestał być chrześcijański  i powrócił do realnego pogaństwa: aborcja , eutanacja, rozwody na życzenie, prostytucja na wielką skalę, prostytucja dzieci. No a teraz mamy te smaczki z elitami politycznymi  w  tle.  Coś w tym jest. Mnie się skojazyło z Towarzystwem Warszawskim Cwi Migdala, które handlowało dziewczętami żydowskimi również w wieku lat 14 na kierunku Buenos Aires.  Poziom bezwzględności , brutalności i demoralizacji bardzo podobny.

Pozdrawiam również.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Nova 15 lipca 2019 17:29
21 lipca 2019 16:23

Wielkie dzieki za życzenia zdrowia i za miłe słowa.

Oczywiście Pan Stalagmit ma rację, pokazujac, iż to wszystko się łaczy. Gwałtowne zubożenie dawnej średniej klasy i elit robotnicznych - bez ostrzezenia i za przyzwoleniem państwa (przepisy pozwalające wyprowadzić produkcję z USA do państw z tańszą siłą robocza i niższymi podatkami) dały szereg negatywnych a masowych zjawisk, których władza chyba  nie przewidziała i których nie ogarnia. 

Sprawa braku zwykłych produktow pierwszej potrzeby w tym żywnosci w sieci Walmart (najtańsza) to zupełne zaskoczenie. W tych warunkach "potega finansjery' może się okazać iluzoryczna. Nikt nie odbiera pieniedzy ale wybór Donalda Trumpa w 2016 r. to była taka "czerwona kartka od narodu". A oni tam mają broń w domach, więc wszystko jest na serio a nie na niby. Nie takie potęgi jak "amerykańska finansjera" upadały. Czas kupic czipsy i colę i siadać przed ekranem - laptopa. Szykuja się ciekawe czasy.
Serdecznie pozdrawiam. 

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @DrzewoPitagorasa 15 lipca 2019 18:31
21 lipca 2019 16:30

Już wiemy, że Epstein NIE wyszedł za kaucją, chociaż adwokaci oferowali 100 mln USD. To kwestia wizerunkowa prokuratury i sądu po spektakularnym samozaoraniu prokuratora Acosty, dzisiaj jednego z najbardziej znienawidzonych ludzi w USA.  "Opricznina z FBI" posuwa się jak walec i wszyscy muszą przetrawić rewelacje nie tylko o "gołych zdjęciach dziewczynek" ale zwłaszcza ten fejkowy paszport "na Arabię Saudyjską".  Aile było innych paszportów, to jeszcze nie powiedzieli.

Sprawa jest wysoce rozwojowa i wszyscy czekają na to, "czy ptaszek zacznie śpiewać". Tam chyba jednak seryjni samobójcy nie mają takiej swobody poruszania się po wiezieniach. A to jego wiezienie to podobno bardzo "srogie'.

Gdyby był agentem Mossadu ( a takich bylo wielu), to władze USA nie muszą tego ujawniać. Kwestia wizerunkowa.

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @pink-panther 21 lipca 2019 15:58
21 lipca 2019 16:32

Może jakoś im po drodze.  Czego nie mogli z różnych względów zrobić komuniści, to może chcą "dokończyc" "płomienni lożysci"

 panstwo a kopanie sie z koniem- pewne skojarzonko,

Eksperyment Calhouna zwany mysią utopią:

 

Eksperyment trwał 1588 dni. Jego przebieg podzielono na cztery fazy:

 • Okres przystosowywania się – trwał do 104 dnia, kiedy to urodziły się pierwsze myszy nowego pokolenia. Jest to najkrótsza faza eksperymentu. W tym okresie myszy dokonały podziału terytorium i zaczęły budować pierwsze gniazda.
 • Okres gwałtownego rozwoju – trwał od dnia 105 do dnia 314. Liczebność myszy dubluje się co 55 dni. Osobniki dominujące, których pozycja społeczna jest wyższa, posiadają liczniejsze potomstwo niż słabsze osobniki. Zauważyć można, że myszy chętniej niż w pierwszej fazie przebywają w towarzystwie innych, obcych myszy.
 • Okres stagnacji – trwał od dnia 315 do dnia 559. Na początku tej fazy żyło 620 osobników. Populacja dubluje swoją liczebność co 145 dni. U samców następuje stopniowy zanik umiejętności obrony własnego terytorium, natomiast u samic powszechniejsze stają się zachowania agresywne i następuje zanik instynktu macierzyńskiego – potomstwo jest odrzucane przez matki. Rozwijają się zachowania homoseksualne – dominujące samce wykorzystują te słabsze. W fazie tej populacja myszy osiągnęła szczytową liczebność wynoszącą 2200 osobników. Stale zamieszkanych była tylko jedna piąta boksów przeznaczonych dla myszy.
 • Okres wymierania – trwał od dnia 560, w którym wskaźnik przyrostu naturalnego stał się ujemny, do dnia 1588, w którym zdechła ostatnia mysz, kończąc tym samym eksperyment. Samice coraz rzadziej zachodziły w ciążę, a w końcowej fazie eksperymentu populacja całkowicie utraciła zdolność reprodukcji. Dnia 600 nastąpiło ostatnie żywe urodzenie. W dniu 920 doszło do ostatniej kopulacji. Była to najdłuższa faza eksperymentu. Wśród myszy nastąpił całkowity zanik zachowań społecznych takich jak obrona własnego terytorium i potomstwa. Ich czynności sprowadzały się do zaspokajania potrzeb naturalnych i dbania o swój wygląd.

 

 Może to właśnie już się dzieje?

no i teoria 80:20 tzn. 80% populacji do pieca...

gruba kasa grubych fish

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @manama1 15 lipca 2019 18:39
21 lipca 2019 16:33

Tak czy owak, to wszystko jest potwornie dołujące. Wystarczy sobie wyobrazuć, że nasze dzieci, siostrzency i siosyrznice moga być ofiarami takich zbrodni. Czynionych za przyzwoleniem i przy ochronie państwa.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ikony58 18 lipca 2019 09:05
21 lipca 2019 16:36

Trudno mi dyskutować o "nieszczęściu Ameryki", która u fundamentow ma rozwody i rozpad rodziny jako "mniejsze zło od braku miłosci" oraz - od tylu dekad - aborcję na zyczenie, którą w dodatku bardzo ta Ameryka - promowała na wiele sposobów w krajach biednych. A teraz promuje LGBT a niszczy z premedytacją KK i katolików i "wszyscy sie cieszą". To co maja teraz, również afere Epsteina , to są - skutki. Od rzemyczka do koziczka/
Dzięki wielkie za linka.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ikony58 21 lipca 2019 16:32
21 lipca 2019 16:52

Bardzo ciekawy eksperyment.

Zawsze mnie fascynowało, jak wygląda logika "grubych fisz", które dążą (zreszta, jak widac, skutecznie), do zmniejszenia populacji Europy i Ameryki Północnej i to radykalnie,w  sytuacji, gdy te ich akcje zupełnie nie działają na : muzułmanow, Chińczyków, Afrykanow . I gdy już dojdzie do "spełnienia   ich marzeń" i białych ludzi bedzie mozna liczyć na palcach, to z jakichś powodów, owi muzułmanie i Chińczycy oraz Hindusi - zostawią tych wszystkich "miliarderów" - przy życiu. Niby po co. Cała elita starożytnego Rzymu a i Bizancjum - zniknęła z oblicza globu - bezpowrotnie.  Wyrafinowanych elit egipskich, tych od piramid też jakos nie widać .

zaloguj się by móc komentować

krzysztof-laskowski @pink-panther 21 lipca 2019 14:09
21 lipca 2019 17:15

Uzupełnię jeden z wątków, Pantero. Elekcja Donalda Trumpa była przewidywana od wielu lat. Sprawdź w jutubie liczbę filmików według słów: donald trump predictive programming.

zaloguj się by móc komentować

MZ @pink-panther 21 lipca 2019 16:15
21 lipca 2019 17:34

"Towarzystwem Warszawskim Cwi Migdala, które handlowało dziewczętami żydowskimi również w wieku lat 14 na kierunku Buenos Aires" Podobnie było w Galicji gdzie zydowscy sutenerzy handlowali dziewczętami do Argentyny ,pisze o tym Martin Pollack w "Po Galicji".

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @stanislaw-orda 18 lipca 2019 13:31
21 lipca 2019 19:57

Mogę się pod tą opinią   podpisać. I podkreślić wężykiem. Gangrena obyczajowa i prawna  ale i antyreligijna , jaka wykwita  z najróżniejszych odmian tzw. demokracji  gasi wszystkie najbardziej nieudolne monarchie katolickie. 

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Magazynier 19 lipca 2019 22:29
21 lipca 2019 19:58

Dzięki za podpowiedź, żeby podzielić na kawałki:))) Pozdrowienia.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @krzysztof-laskowski 21 lipca 2019 17:15
21 lipca 2019 20:02

Elekcja kogoś, kto jest tak niby "spoza establishmentu Washington DC" jak najbardziej była konieczna wobec  groźby otwartego buntu "ciemnego ludu", który w dodatku do argumentow ma strzelby. "Ktos spoza establishmentu politycznego" może sie nazywać Donald Trump ale musi być  protestantem bez  zadnych skłonności katolickich i najlepiej z wyksztalceniemw West Point.I blisko lóż.  Do takich wniosków nie trzeba jasnowidza:)))

zaloguj się by móc komentować

krzysztof-laskowski @pink-panther 21 lipca 2019 20:02
21 lipca 2019 20:06

Tak, ale inną sprawą jest spójność przekazu propagandowego, który rozpisano na więcej niż dziesiątki lat.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @MZ 21 lipca 2019 17:34
21 lipca 2019 20:08

To było to samo, tylko różne "obszary pozyskiwania towaru" i czasem różne kanały przerzutowe. Wiekszość  była ładowana w porcie w Hamburgu i czasem zaczepiala o Londyn. To była wielka organizacja funkcjonująca na terenach osadnictwa biedoty ortodoksyjnej   żydowskiej czyli na terenach dawnej I RP. Głównie z zaboru rosyjskiego ale austriacki tez dostarczał "towar'. To sie przeniosło na II RP, która usilowala to zwalczać (walka o likwidację słowa "warszawskie"z nazwy) ale ostatecznie załatwoła to , co brzmi potwornie, II WW. Zlikwidowała i ofiary i handlarzy żywym  towarem i  wszelkich  innych "pośredników". Powiało grozą.
Dzięki`za  przypomnienie  książki.

zaloguj się by móc komentować

Nieobyty @pink-panther 21 lipca 2019 15:39
22 lipca 2019 12:12

Pani kwerenda jak zwykle zawiera istotne rzeczy

1. … z rodzin rozbitych czyli najczęściej z samotną zapracowaną matką albo z rodzin zastępcznych..

.. W zasadzie wszystkie z rodzin z niskimi dochodami (wystarczy bezrobocie ojca i życie z dorywczych prac i dochody się sypią) ale "trzymające fason" czyli : dzieci dobrze się uczące, osiągające nawet sukcesy , nie uzaleznione od narkotykow czy alkoholu. ..

Czyli baza rekrutacyjna to warstwa społeczna tzw. aspirująca, to jest stały mechanizm wszelkich herezji, rewolt itp.

Mamy grupę aspirującą do danego status . Rzecz wtórna czy status chce zdobyć czy go utrzymać – z tym że najczęściej grupa ta mimo że jest pretendentem ma braki w zasobach ekonomicznych, formalnych itp. [np. burżuazja francuska przed rewolucją były zasoby finansowa ale braki formalne].

Sens rozbijania rodzin to – zawyżanie populacji grupy aspirującej i łatwiejsze jej sterowanie. Rozwód to często pogorszenie warunków ekonomicznych oraz mniejsza ilość czasu na wychowanie wspólnie dziecka celem przekazania wzorców od obu rodziców.

Wzorce grupy aspirującej są przekazywane potomstwu – nastolatki też mają aspiracje i te nie pozwalają na negację edukacji ale nie mają oporu na doświadczenia z starszymi osobami ze szczytów warstw społecznych. Dobór fenotypu masażystek – generowały potrzeby klientów.

2 . Baza Klientów

...Jeśli celem było nagrywanie panów w jednoznacznych sytuacjach ( mieszkania Epsteina, jak zeznaje FBI byly/są naszpikowane kamerami w sypialniach, lazienkach i "wszędzie') , to jest oczywiste, że celem mogło być "dyscyplinowanie" lub szantażowanie. I mało prawdopodobne jest, aby Epstein robił to "bez wiedzy i zgody" np. dla banalnej korzyści prywatnej. …

Tuta pojawia się pytanie – kto dawał gwarancje – na to że nagrania nie wypłyną, że szantaż będzie miał ograniczony poziom.

Klienci – de facto byli członkami klubu i godzili się na jego regulamin oraz dokonali analizy ryzyka strat i zysku.

Przykład kariery pederasty Biedronia - dokonał on oceny zysku ekonomiczno politycznego na wybór opcji seksualnej i jest wyższy niż konsekwencja medyczne uszkodzenia/deformacji uchyłka jelita.

Był to więc pewne zaplatanie bo korzyści np. informacyjne z tego kluby miał tak Epstein jak i klienci. I tak jawi się rola księcia Andrzeja – jak czarna owca ma rozpoznać czarną strefę i ograniczyć udzia przez zaangażowanie z jedną masażystką.

Członkowie klubu widocznie nie przewidzieli że głębokie państwo będzie w toku wojny domowej [czy nie zaczął to się od śmierci dwóch Rokefelerów] i gwarancje zostaną cofnięte.

Co do Polski – fakt to była jedna wielka rodzina, czasami trochę skłócona.

Stowarzyszenie starych toreb z SLD wzmocnione przez "panią adwokat z USA" – ma zwalczać pedofilię w Kościele i jaki wrzask Szlewig-Holstain że ustawa i komisja ma być szersza w zakresie badań. Ot nie służby się kłócą – ale różni patroni mają rozbieżne cele.

...Rodzi pytanie o doktrynę tego państwa lub "panstwa teoretycznego"…

Właśnie jaką doktrynę mają różne metropolie wobec wspólnej koloni – kiedyś w Potopie była podana słowami Księcia Radziwiłła

Rzeczpospolita to postaw czerwonego sukna, za które ciągną Szwedzi, Chmielnicki, Hiperborejczykowie, Tatarzy, elektor i kto żyw naokoło. A my z księciem wojewodą powiedzieliśmy sobie, że z tego sukna musi się i nam tyle zostać w ręku, aby na płaszcz wystarczyło; dlatego nie tylko nie przeszkadzamy ciągnąć, ale i sami ciągniemy.

W III RP obowiązywała jej mutacja - z tego sukna musi się i nam tyle zostać w ręku, aby na przepaskę biodrową starczyło.

Punkt 3. Recykling informacyjny . Nie ukrywam że mam pewien problem z rozczytaniem gry.

Jeszcze niedawno był sekretarzem obrony generał Mattis i to było wszystko czytelne Pentagon i jego zaplecze przemysłowe rozgrywało Biały Dom.

Ponieważ generał został usunięty – więc albo jego zaplecze jest aktywne i robi przegrupowanie a osłoną na jednym z odcinków taktycznych sprawnie rozgrywana afera [...decydujący cios i "wymienić pokolenia" w elicie politycznej oraz przywrócić starą dobrą równowage sił z I połowy XX w.] albo to jest postawiony ogień zaporowy przy wycofani się do umocnionej cytadeli.  Parę miesięcy i sytuacja się sama rozstrzygnie – a wskaże na to front Perski.

W naszym przypadku to co powie Pompeo na jesieni w sprawie 447 - będzie takim przełomem bo albo wygrają grandziarze od roszczeń albo US-army w wersji planu A wykorzystanie militarnego zasobu geograficznego i ludzkiego. [ trzeba mieć na uwadze że armia ma plan B kiedy zapewnia osłonę z grandziarzom a w razie konfliktu nie może wykorzystać lokalnego rekruta].

PS. Proszę dbać o zdrowie i wypoczywać, jest czas na rekonwalescencję i czas na rozmowy  w tej kolejności.  

 

zaloguj się by móc komentować

smieciu @pink-panther
22 lipca 2019 12:34

Szybko uderzając do sedna rzeczy: Idealnie jest jeśli rządząca „elita” to pedały. Pedofile. Pewnie już dawno to odkryto. Starowanie takimi ludźmi jest banalne. Bo 1. Są na nich haki no i 2. Są miękkimi pedałami, ich życiowa idea zostaje sprowadzona do seksu. Są też uzależnieni jak od narkotyku. Czyli uzależnieni od dostawcy towaru.

Dlatego Epstein. Ludzie, którzy tam trafiali wiedzili pewnie zwykle na co się godzą. Będą zdjęcia, będą haki. Ale przecież będzie też opieka sił wyższych, które nie mają żadnego powodu by wyciągać te haki, pokazywać działanie systemu od strony tych najbrudniejszych bebechów. W skrócie mamy więc do czynienie z specyficznym wielkim rządowym burdelem, w którym mamy ciekawe pomieszanie ról. Jego dziwki bowiem dostają też przywilej posiadania swoich obiektów seksualnych. Nadal jednak są dziwkami gdyż sutenerzy decydują co mają robić, co mają mówić. Nie mają swojej woli, żyją dzięki seksualnemu narkotykowi. Są skończeni ale i tak będą wracać do Epsteina.

No i ostatecznie też czasem mogą skończyć jak takie pedalskie dziwki. Dlaczego ktokolwiek maiałby się nimi przejmować? Czemu nie wystawić paru zużytych, do niczego się nie nadających, tłumowi? Z całkowicie przeoraną psychą, ubezwłasnowolnione nie będące w stanie się przecież przeciwstawić, zaprotestować. No i też do końca będą mieć nadzieję że nie zgniją w więzieniu, że to tylko, jak zwykle, cyrk dla mas. Kiedy tłum musi czasem dostać te swoje ofiary by poczuł się lepiej, wciąż wierzył w rząd i sens Systemu.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Nieobyty 22 lipca 2019 12:12
22 lipca 2019 20:27

Wielkie dzięki za zyczenia zdrowia.

Rzeczywiscie smierć aż dwóch Rockefellerów  mogła  zmienic jakiś wewnętrzny układ sił w "najwyzszych sferach" a może wręcz  spowodowała chwilowy brak przywództwa i ktos zechciał to wykorzystać. Cała reszta do przemyslenia (dla mnie), bo jednak dzieje się wiele dziwnych rzeczy na raz ("front perski") i pare innych spraw. Pozdrowienia.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @smieciu 22 lipca 2019 12:34
22 lipca 2019 20:31

Wtej chwili  jest taki wysyp nowych informacji w sprawie, ze trudno wyrokować. Generalnie pedofilie to idealni kandydaci do prowadzenia na krótkiej smyczy. Ale tu nikt nie czuł sie zagrożony.Ciekawe czy Epstein długo pożyje "pod celą"

zaloguj się by móc komentować

KOSSOBOR @pink-panther 22 lipca 2019 20:27
22 lipca 2019 23:44

"Front perski" zdaje się być tu najciekawszy. Ogarnia bowiem dwa przeciwstawne /co było już zauważalne wcześniej, za Obamy/ wektory: lobby izraelskie /i izraelickie/ oraz armię. Za Obamy armia odmówiła /bunt generałów/ ataku na Iran, pomimo długiego, wstępnego ostrzału medialnego. Ciekawe, co na to ciężki przemysł, ten związany z armią. Nie po to przecież produkuje się broń  /zamówienia państwowe/, by nie została wykorzystana w wojnie - by móc potem znowu kontynuować produkcję. No i Iran to wielka geopolityka przecież.

zaloguj się by móc komentować


ikony58 @KOSSOBOR 23 lipca 2019 00:03
23 lipca 2019 08:28

karzeł, Dodek w Slupsku i historia...

Zgwałcili go w okopach podczas I wojny światowej. Polubił

Homoseksualista Nikołaj Iwanowicz Jeżow, szef NKWD. Sadysta zwany „krwawym karłem”, zmuszał do seksu swoich więźniów i podwładnych, funkcjonariuszy NKWD. To on wydał rozkaz z dnia 11 sierpnia 1937, rozpoczynający Operację polską NKWD. Zamordowano co najmniej 111 091 Polaków.

https://twitter.com/ArkadiuszCimoch/status/1153288128729419777

 

zaloguj się by móc komentować

malwina @pink-panther 21 lipca 2019 14:35
23 lipca 2019 09:33

nic oczywiście nie ujmując amerykańskim miłośnikom dzieci, zwracam jedynie uwagę na fakt, że i tu trzeba uważać bowiem elitki francuskie, belgijskie  i tutti quanti nie pozostają w tych zwodach w tyle...Dopóki więc łoi sie w Kościół a nawet w Stany, pomijając naszych, europejskich milusińskich, dopóty pozostajemy w kręgu manipulacji.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @KOSSOBOR 23 lipca 2019 00:03
23 lipca 2019 22:56

Dzieki za linka. Bardzo rozwojowe.  To jedno z odgałęzień tematycznych. RAM wydaje się być bardzo atrakcyjnym źródłem informacji.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ikony58 23 lipca 2019 07:33
23 lipca 2019 22:58

Z jednej strony tragedia, bo to autentycznie z biedy. Poziom bezrobocia gigantyczny byl wtedy i teraz. Z drugiej strony jakoś "uczciwiej" bo przynajmniej nie udają, że się zachwycają. Biora kase i ida do domu, nie obrażając nikogo, kto ma inne poglady. Nie mówiąc o tym, ze nie napadają na kościoły czy cerkwie i nie noszą tekturowych wagin na patykach. Jak niektore "prezydencje".

zaloguj się by móc komentować

KOSSOBOR @pink-panther 23 lipca 2019 22:58
23 lipca 2019 23:06

PaczPani, do czego to doszło; drzewiej owa wagina była wyrazem niewymownym! Jak i wiele innych wyrazów z tej sfery człowieczej.

I komu to przeszkadzało, q.! :)

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @malwina 23 lipca 2019 09:33
23 lipca 2019 23:07

Niestety,to jest zjawisko rzeczywiście "europejskie"ale  "największe`osiągnięcia"mają`elity`brytyjskie.Sprawa Elm Guest  House. Różne nazwiska tam chodzily,ale zawsze dopiero po szczęśliwym`zejściu`w`domowych`pieleszach`a`nie pod celą. Anglosasi  mają  jakis`problem,`być`może z`powodu`"mężczyz na morzu"i "mężczyzn`w koloniach. W różnych dżunglach."Radzili sobie"  jak mogli. Diabelstwo w czystej postaci. Ciekawe, że w swojej antykatolickiej propagandzie zawsze o te zbrodnie obyczajowe oskarżali  zakonników. 

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @KOSSOBOR 23 lipca 2019 23:06
24 lipca 2019 01:57

To jest właśnie kultura masowa: wszystko staje się w rękach ludzi  prostackich i prymitywnych - prostackie i prymitywne. Mylące są oczywiście garniaki za 8 tysięcy i kostiumiki za 5 tys, nie mówiąc o wiadomych marmurach w garażach, ale TREŚĆ  wypowiedzi definiuje swoich twórców.

Jak za rewolucji październikowej: wyjaca tłuszcza wpadła na salony, tłukła porcelanę, s...ała na parkiety kartki z ksiazek używała w charakterze papieru toaletowego. Brak szacunku dla cudzej własności, cudzej myśli, cudzej godności połaczona z ostentacyjna przemocą(zabieramy wam wasz płaszcz i co nam zrobicie).

Proszę przyjrzeć się uważnie fizjonomiom uczestników marszu równości. Moze 2% to prawdziwi homoseksualiści. Reszta to "rewolucjoniści" , dla których LGBT jest tylko pretekstem i wytrychem do prawdziwej rewolucji a tąjest - zniszczenie chrześcijanskiej /katolickiej cywilizacji. Delikatnie mówiąc , nie dostrzegam w twarzach tych ludzi przesadnego nawału myśli rozumnych:)))

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @pink-panther 23 lipca 2019 22:58
24 lipca 2019 07:35

Z jednej strony tragedia, bo to autentycznie z biedy, a z drugiej strony...

 

Soros finansuje w Polsce fundacje ideologów Gender i agresywnych aktywistów LGBT

https://prawicowyinternet.pl/szokujace-lista-fundacji-i-stowarzyszen-wspieranych-przez-fundacje-batorego-zalozona-przez-georga-sorosa/

plus ambasady plus itd., itp.

koniec swiata

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @pink-panther
24 lipca 2019 08:09

i jeszcze o biedzie i...

Nowy York właśnie wprowadził zakaz obcinania pazurków kotom jako akt "nieludzki i niekonieczny", a kilka miesięcy temu zezwolił na zabijanie dzieci nawet tuż przed samym urodzeniem i uznał to jako fundamentalne prawo. Lord, have mercy on New York!

https://twitter.com/wwrsj/status/1153674044543291393

zaloguj się by móc komentować

malwina @ikony58 24 lipca 2019 07:35
24 lipca 2019 08:21

kurcze, moją uwagę zwróciło jabłuszko. to nadgryzione. w sumie pan Gates powiedział nam wszystko: chce być jak Bóg. Tzn. chciał: w niektórych sferach internetów śmierć jego łączona jest z dietą vegańską, czy wręcz frutariańską, jaką aplikował sobie Bill już na kilka lat przed śmiercią. Potem, kiedy okazało się, że ma raka przeszedł już tylko na owocki. Zabiło go więc jabłuszko. Zaiste, Pan Bóg nie pozwala z siebie kpić.

zaloguj się by móc komentować

malwina @pink-panther 23 lipca 2019 23:07
24 lipca 2019 08:37

ma Pani oczywiście rację. wyraziłam się nie do końca:-=)

To przecież pani research, i to w określonym kontekscie. Atoli mi przyszło przy tym na myśl, że telewizory, jeśli już poruszają temat pedofilów to jest to zawsze Kościół, Kościół, Kosciół *(dziękujemy tym samym, że obie strony zgadzają się przynjamniej co do tego, że jest tylko JEDEN;), potem Stany i NIC. 

Co do Brytfanny to oczywiście, jak wszędzie, tak i tu nie mają sobie równych acz właśnie ta nagonka na Kościół i Stany, pokazuje, kto jest jednak od Brytoli wciąż jeszcze silniejszy. Czyli jakiekolwiek info medialne dotyczące pedofilii z pominięciem jednak Europy, to jest po prostu kolejna manipulacja. Kolejna odsłona tej samej wojny.

 

ps. wczoraj rzecznik prasowy narodowców powiedział, że cały czas trwają przepychanki w "zachodnich parlamentach" o prawo do tego, aby "nie dyskryminować tych, ktorzy kochają bez względu na wiek". Ładne, prawda:)

zaloguj się by móc komentować

bendix @malwina 24 lipca 2019 08:21
24 lipca 2019 09:11

Pomyłka. Nie Gates tylko Jobs.

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @malwina 24 lipca 2019 08:21
24 lipca 2019 09:26

od @Zebrowski_NSZ

Propozycje demontażu symboli narodowych to droga do demontażu państwa. To tak naprawdę marsz rewolucyjnej, ciągle tej samej socjalistycznej kontrkultury po władzę. I są dobrze przygotowani, uderzając zewsząd równolegle. Czyli wkrótce będzie Żydorzeł...i w barwach LGBT

https://www.vogue.pl/g/3498/hakobo-wyrazaj-siebie-za-pomoca-orla?fbclid=IwAR2s2l1XRdX8EdkO8R6VmkxXaM1chV3wmhm_Sha3yBHzsjnC5sDsK6FzMnw …

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @pink-panther
24 lipca 2019 09:59

@pink-panher

Cóż, w tym "lolitkowym" biznesie (podobnie, jak w handlu niewolnikami) ta ferajna ma wieeelowiekową tradycję:
handel kobietami na skalę miedzynarodową - grupa Zwi Migdal:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Cwi_Migdal

 

zaloguj się by móc komentowaćpink-panther @ikony58 24 lipca 2019 07:35
24 lipca 2019 16:23

Z wierzchu wygląda to przerażąjąco, ale potem następuje "kryterium uliczne" i okazuje się, że sporo "działaczy" udziela się w kilku tych podmiotach naraz. Firmy z kolei w USA podążają za mediami, a te ładują z wszystkich dział  "przeciwko homofobii", więc firmy też muszą popierać. Ostatecznie właściciele (akcjonariusze) z USA mają od XVIII wpojone przekonanie, że muszą stać na czele postępu i cywilizacji. W końcu widać, jak "zagospodarowali  Amerykę". Tyle, że USA to kraina tandeciarstwa i Europa, zwłaszcza południowa ale teraz i centralna, mimo wojen, gasi to wszystko "pulą dorobku cywilizacyjnego" a ten opiera się w 100% na rzymskim katolicyźmie: zabudowa średniowiecznych miast, zamki i kościoły, uprawy ogrodowe, warzywne i leśne, parki i wystrój wnętrz czy malarstwo.

Nie wiem, co im się w tych ich głowach roi , ale może się zwyczajnie "zapisali do satanistów" i stąd te żałosne pokrzykiwania. I futrowanie kasą różnych marginesów albo też "aspirujących do elity intelektualnej' czyli biurokracji    uniwersyteckiej.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ikony58 24 lipca 2019 08:09
24 lipca 2019 16:24

Jak to mówią: jak wariować, to na całego. Upadek jak w weimarskiej republice.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ewaryst-fedorowicz 24 lipca 2019 09:59
24 lipca 2019 17:46

Mnie Pan nie zagniesz w temacie Towarzystwa Cwi Migdala:))) Mam w archiwach jeszcze z czasów S24 notkę z 2015 r. pt. "Nagroda Nobla, dziki polski chłop, alfons z Argentyny i Varsovia Society". Poniżej link. Czytanie nie należy do najprzyjemniejszych.

 

https://www.salon24.pl/u/bobry7/659539,nagroda-nobla-dziki-polski-chlop-alfons-z-argentyny-i-varsovia-society

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ikony58 24 lipca 2019 09:26
24 lipca 2019 17:49

Ktoś na głowę upadł i jeszcze się nie podniósł? Myslę o "projektantach". Nie  tacy  się  "zamachiwali" na Godło Rzeczpospolitej. Ostatnia była jurgieltczyni Broniewska niecnotliwa.

zaloguj się by móc komentować

KOSSOBOR @ikony58 24 lipca 2019 09:26
24 lipca 2019 18:03

Takie są zabawy prowadzącego "znanego grafika" i studentów w łódzkiej ASP za nasze pieniądze z podatków.

zaloguj się by móc komentować

KOSSOBOR @ikony58 24 lipca 2019 07:35
24 lipca 2019 18:05

Owszem, lubię swojego dwudziestoletniego, sportowego forda, ale wobec powyższego - sprzedam go bez żalu. 

zaloguj się by móc komentować

ewaryst-fedorowicz @pink-panther 24 lipca 2019 17:46
24 lipca 2019 20:39

@pink-panther
Zaginać najmniejszego zamiaru nie miałem, tekstu nie znałem i teraz przeczytalem z wielką uwagą i takąż  (jednak) przyjemnością.
Ale pozwolę sobie podrzucić świeżuteńki link (nie idę o zakład, czyj kapitał (i know-how) za tym  geszeftem stoi, jednak tradycja - to jednak coś ponadczasowego! :-D )
http://krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,25010111,night-klub-powstanie-kolo-synagogi-na-krakowskim-kazimierzu.html?fbclid=IwAR16QJkCd5rLczVJVv9u1My3eb0Os2-o3Z52y2rlDhUQ_ldGvEeK1QVBL68

 

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @pink-panther
25 lipca 2019 13:23

Są nowe wieści w sieci z "pod celi".

On sam sobie? Ktoś drugi pomógł? Czy tylko taka medialna nagonka na tych co to do niedawna byli może nie młodzi ale "bogaci i piękni"?

(...)

Epstein, 66, was found semi-conscious with marks on his neck in his cell at the Metropolitan Correctional Center in Manhattan some time in the last two days, the sources said. Epstein is on suicide watch, two sources said.

(...)

https://www.nbcnews.com/news/investigations/jeffrey-epstein-found-injured-marks-his-neck-new-york-jail-n1034301

No i skandaliście lat 66. Eh....

zaloguj się by móc komentowaćJK @pink-panther 24 lipca 2019 17:46
26 lipca 2019 00:44

Z tym polskim chłopem, co żył od Pasterki do Lanego Poniedziałku to pani przesadziła. Ja tam nie wiem z kim Prus figlował w Bednarach, ale rzeczywiście w swojej powieści opisał wieś jako siedlisko samych negatywnych cech, co mi zawsze w tej powieści nie pasowało. Tym niemniej nie należy też tej wsi i chłopów idealizować.

Znam trochę wieś z autopsji i opowieści rodziców i dziadków (dotyczy to okresu między wojennego i tuż po wojnie, czyli nie tak dawno od czasów Prusa). Coś takiego jak zbiorowe potępienie ucieleśnione wywozem obiektu na wozie z obornikiem jest pomysłem na który mogli nabrać się tylko członkowie komitetu noblowskiego.

Po pierwsze jak już wóz jest nałożony to nikt nie będzie marnował sił własnych i koni by robić sobie przejażdżke po wsi. Jeśli ktoś nie ładował wozu obornikiem to nie ma pojęcia jak to ciężka praca i po tym na prawdę nkomu nie będzie się chciało jeździć w innym celu jak rozrzucenie ładunku po polu.

Po drugie zaś ludzie, czy to na wsi czy też w mieście nie są tak głupi by nie wiedzieć, że każdy ma coś za uszami (KK przypomina cały czas o grzechu) i na pewno nie dozwolą na jakieś samosądy, bo następnymi mogą byc sędziowie i egzekutorzy.

 

 

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @ewaryst-fedorowicz 24 lipca 2019 20:39
27 lipca 2019 12:05

Dzięki`za`linka. Tego`rodzaju`działalność`w`tej`dzielnicy`trwa`od`czasu,gdy`kamienice poszły w dobre ręce.

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @saturn-9 25 lipca 2019 13:23
27 lipca 2019 12:09

Temat  jest rozwojowy  na "ciag dalszy nastąpi".On za  dużo  wie.   

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @JK 26 lipca 2019 00:44
27 lipca 2019 12:18

To    chyba nie  do mnie. O Jagnie Borynów pisał  Reymont:))) I figlował  gdzieś na stacji kolejowej w okoliach wsi Lipce. Bednary, z tego co widzę na`mapie,są   pod `Poznaniem`a`Lipce`kolo`Warszawy.                             

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @Rozalia 25 lipca 2019 15:02
27 lipca 2019 12:21

Dzięki za linka. Deutche  Bank to  sprawa  wielowątkowa.Również z praniem kasy  i "zerwaniem"wspólpracy  z  JE.

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @pink-panther 27 lipca 2019 12:09
27 lipca 2019 22:26

Wolę przerzucać kompost w ogrodzie. Jako pasywny konsument zdaję się na wyczucie i znajomość realiów kilku sprawdzonych blogerów.

Oto jedna z niemieckojęzycznych blogerek wrzuciła namiar na poniższy ślad w sieci.

Wprowadza na głębokie wody zależności i subtelnych odniesień.

 

Młode pokolenie samo z siebie takie spostrzegawcze czy jednak świecą twarzą a robotę wykonały inne ośrodki studiów i analiz?

Licznik nieźle pracuje.

 

https://www.youtube.com/watch?v=zmvzjkfmEPU

Cruise Through the Epstein Swamp - Puzzle Pieces #1 [26.7.19]

zaloguj się by móc komentować

pink-panther @saturn-9 27 lipca 2019 22:26
29 lipca 2019 12:35

Dzięki za linka.  Amazing Polly robi furorę w internecie, ukazując nieznane powiązania Epsteina np. z naukowcami "od mózgu"   i "tworzenia nowego człowieka" i  ich wizyty na "wyspie orgii". Nie wiem, czy już coś znalazła w sprawie powiązań z Deutsche Bankiem, który ma nowy problem wizerunkowy poza problemem podstawowym, że mu cena akcji spada na dno i musi zwolnić 18 tysięcy pracowników. 

zaloguj się by móc komentować

saturn-9 @pink-panther 29 lipca 2019 12:35
30 lipca 2019 12:42

Czy bank miałby problemy, gdyby nie miał w nazwie Deutsche ...?

Wizerunek z EpSteinem dodaje smaczków ale DB nie jest jedynym bankiem, który umoczony w obsługiwaniu takich typów.

Gdy trafiam na namiar 18 od razu wrzucam do wyszukiwarki i pojawia się namiar podparty protezą 83. Pachnie "mordem rytualnym" o ile taką zbitką można się wysługiwać. Co się wydarzyło?

Też nie wiem za dużo ale u niepokornych w tenkraju D mowa o ZM, którzy są nadzwyczaj aktywni ostatnimi czasy.

zaloguj się by móc komentować

Magazynier @ikony58 21 lipca 2019 10:41
31 lipca 2019 15:52

Te linki ma pan/pani świetne. Jeden z następnych tekstów panu/pani zadedykuję. 

zaloguj się by móc komentować

ikony58 @Magazynier 31 lipca 2019 15:52
31 lipca 2019 16:27

to najzwyklejsze dzielenie się wiedzą,

wlasnie czytam,

 

W 1893 r. Niemcy wyprzedziły Anglię w produkcji stali a w 1914 r. prześcignęły ją trzykrotnie. [4] O tym, jaki stosunek miała część przedstawicieli najwyższych kręgów angielskiej elity politycznej do sukcesów gospodarczych Niemiec, świadczy rozmowa, jaką w 1910 roku toczyli przywódca – będących wówczas w opozycji – torysów lord Balfour i ówczesny ambasador USA w Londynie Henry White.

Lord Balfour wywodził: „Prawdopodobnie jesteśmy głupcami, że nie potrafimy znaleźć powodu, aby wypowiedzieć Niemcom wojnę, zanim zbudują zbyt dużo okrętów i odbiorą nam nasz handel”.

Na to White: „Jest Pan w życiu prywatnym człowiekiem wspaniałomyślnym. Jakże więc jest to możliwe, że na płaszczyźnie politycznej rozważa Pan coś tak niemoralnego jak sprowokowanie wojny przeciw narodowi, który wam nie zagraża i który ma takie samo prawo posiadać flotę jak Pan. Jeśli chcecie konkurować z niemieckim handlem, to więcej pracujcie”.

Balfour odpowiedział mu: „To by oznaczało obniżenie naszego standardu życia. Być może wojna byłaby dla nas czymś prostszym”.

White: „Jestem przerażony, że akurat Pan wyznaje takie zasady”.

Balfour: „Czy to jest kwestia prawa czy bezprawia? Możliwe, że jest to tylko kwestia naszej hegemonii”. 

http://www.tomaszgabis.pl/2017/08/16/walter-post-przyczyny-i-wojny-swiatowej/

zaloguj się by móc komentować


Antonim @pink-panther
10 sierpnia 2019 16:04

Epstein popełnił samobójstwo 

zaloguj się by móc komentować

DrzewoPitagorasa @Antonim 10 sierpnia 2019 16:04
10 sierpnia 2019 17:36

Nie wiadomo czy samobójstwo.

Policja dostała dzisiaj rano zgłoszenie o zatrzymaniu pracy serca.

 

zaloguj się by móc komentować

DYNAQ @Antonim 10 sierpnia 2019 16:04
10 sierpnia 2019 17:47

Milczenie jest złotem...

zaloguj się by móc komentować

Rozalia @DYNAQ 10 sierpnia 2019 17:47
10 sierpnia 2019 17:58

Zabity na śmierć? A może tylko bezpiecznie usunięty? 

zaloguj się by móc komentować

qwerty @pink-panther 29 lipca 2019 12:35
10 sierpnia 2019 21:53

DB na rynku amerykańskim oraz na polskim inwestował w tzw. bankowe trupy - ale to dawało kadry gotowe na wszystko, lecz w USA DB przegrał wiele procesów jako następca prawny owych trupów, w RP miał i ma inną sytuację, ponieważ de facto przejął sądownictwo [główna kancelaria DB PBC SA to Kubas, Kos, ...; w tle BWR, BWR REAL Bank, IKB SA, i wiele innych ciekawych 'werbunków'], a lista powiaząń personalnych to ho, ho, hoo;- polecam wywiad z J.Gowinem w "Do Ciebie.Pzdr qwerty"

zaloguj się by móc komentować

zaloguj się by móc komentować