-

pink-panther

Artykuły użytkownika

Kongres USA i ustawa 447 czyli slalom wokół Konstytucji USA.

Polskojęzyczne media nie rozpieszczały nas wiadomościami o procedowaniu ustawy 447 w Kongresie USA. Nie mówiąc o transmisji z obrad i głosowania w dniu 24 kwietnia 2018 r. Była cisza, cisza i cisza przerywana wołaniem na puszczy niektórych działaczy Polonii Amerykańskiej.

 

Aż tu nagle redaktor Michalkiewicz ujawnił fragmenty tajemniczej notatki MSZ z negocjacji tajemniczego „przedstawiciela MSZ ds. kontaktów z diasporą żydowską” z równie tajemniczym przedstawicielem amerykańskiego rządu, który nie wiem, czy jest członkiem diaspory żydowskiej. I się porobiło. Bo podobno „do wyborów jesiennych rząd RP nie musi nic robić ale po wyborach to i owszem”.

Na to zawyły Internety, że „po wyborach jesiennych ro ...

pink-panther
29 kwietnia 2019 18:30

143     9558    16

Życzenia na Święta Zmartwychwstania Pańskiego 2019.

 

Za 17 godzin dzwony we wszystkich kościołach w Polsce ogłoszą, iż Pan zmartwychwstał, naprawdę zmartwychwstał.

W oczekiwaniu na tę radosną chwilę pragnę przekazać Gospodarzowi , jego Rodzinie, Administracji, Autorom, Komentatorom i Czytelnikom tego bloga – moje najserdeczniejsze życzenia wszelkich Łask Bożych a szczególnie radości i opieki Boskiej w ciężkich chwilach życia.

Wydarzenia ostatnich dni i tygodni skłaniają katolików do zadumy i modlitwy. Radość nasza w tym roku przeplatać się będzie z troską i powagą. Może trzeba chwil parę spędzić przy Grobie Pana i zadumać się w spokoju nad tym, co szaleje i kłębi się gdzieś dalej i bliżej wokół nas.

Jutro zmartwychwstanie Zwycięzca śmierci, piekła i szatana. A więc zawsze jest nadzieja.

...
pink-panther
20 kwietnia 2019 13:03

19     1482    15

Jan Kobylański, Maksymilian Schnepf czyli iberyści i opricznina III RP.

W dniu 27 marca 2019 r. zmarł w Montevideo w Urugwaju w wieku lat 95 Jan Kobylański , wybitny działacz polonijny, multimilioner i filantrop. Jego śmierć została uczczona przez szczujnię III RP we właściwy dla niej sposób czyli powtórką oszczerstw i pomówień, których nie udało się udowodnić w sądach.

 

Najłagodniejszym określeniem było „kontrowersyjny”. Newsweek się nie krępował i dał tytuł : „Nie żyje Jan Kobylański- antysemita, działacz polonijny i sponsor Radia Maryja….”. A w samym artykule było standardowo: „..Kobylański sam twierdził, że był więźniem obozów koncentracyjnych, odznaczonym Krzyżem Oświęcimskim. (…)Jak to możliwe, że tuż po wojnie Jan Kobylański dysponował sporym majątkiem? I czy ...

pink-panther
12 kwietnia 2019 02:27

94     7675    24

Rammstein i Deutschland czyli historia Niemiec w wersji heavy metal.

Moje pierwsze wrażenie po obejrzeniu wideoklipu z utworem „Deutschland” zespołu Rammstein , który narobił tyle hałasu w mediach, polityce i w przedsiębiorstwie Holocaust jest takie, że myśl, iż Niemcy wyłgały się z II WW tanim kosztem i żyją sobie bez kary i bez miary – jest błędem.

Jeśli coś takiego jak zespół Rammstein ryje Niemcom berety przez 20 lat i jeszcze na tym zarabia miliony (ponad 12 milionów płyt) , to znaczy, że Niemcy są pod kuratelą.

Bluźnierstwo antykatolickie (antychrześcijańskie), które ściga się o pierwszeństwo z przemocą i nienawiścią oraz perwersyjnym seksem w takim natężeniu, że „nasz tutejszy” Nergal wydaje się poczciwym kmiotkiem, to znak , że ktoś Niemcom niczego nie wybaczył .

Trucizna aplikow ...

pink-panther
1 kwietnia 2019 18:51

300     15784    23

Duet Trzaskowski & Rabiej, Karta LGBT + a choroby weneryczne gejów w UE.

Temat Karty LGBT + dla Warszawy oraz innych miast postępowych po rytualnych protestach rządu i organizacji katolickich „zszedł z wokandy” i panowie Trzaskowski & Rabiej – robią swoje a media grzeją temat pana Broniarza, który bez jakiegokolwiek ryzyka dla swoich dochodów „trzęsie gruszą” czyli szkolnictwem Ojczyzny naszej.

 

A tymczasem warto się chwilę zatrzymać nad niektórymi stronami życia społeczności LGBT, które są bardzo precyzyjnie opisane przez urzędy Unii Europejskiej zajmujące się zdrowiem obywateli UE i współpracujące z nimi agendy jak np. Robert Koch Institute w Berlinie czy analogiczne urzędy od zdrowia w USA.

 

Suche liczby opisujące ostatnie lata „na odcinku chorób prz ...

pink-panther
18 marca 2019 19:31

126     5703    21

Atom, globalne ocieplenie i LGBT czyli profesor Dakowski jako Kassandra.

Mam ochotę napisać o kilku ważnych dla mnie książkach, które winny być znane polskiej opinii publicznej, a które z jakichś tajemniczych powodów nie są nagłaśniane i nikt nie pisze o nich recenzji.

Należą do nich oczywiście książki pisane przez Gabriela Maciejewskiego, w szczególności dwa tomy „Socjalizm i śmierć”, jak również książki innych autorów wydawane przez Wydawnictwo Klinika Języka.

 

Są jeszcze inne ważne dla nas książki objęte omertą przez media tzw. głównego nurtu Na przykład książka Leszka Żebrowskiego „Czerwona Trucizna. Mity przeciwko Polsce - Akt II”.

W roku 2017 do elitarnego klubu „książek niedotowanych a zmilczanych” dołączyła pozycja pt. „O to, co najważniejsze ...

pink-panther
9 marca 2019 19:56

193     7097    26

Ludzie PAN w Paryżu, Yakow Kedmi w Moskwie czyli kłamstwo powtórzone tysiąc razy.

W kwietniu 2018 r. pan Wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego Piotr Müller był łaskaw powiedzieć, że :’…przepisy dotyczące PAN "trzeba będzie zmodyfikować" albo "pod koniec tej kadencji (Sejmu-PAP), albo na początku przyszłej (…) PAN ma w wielu miejscach niewykorzystany potencjał….”.

Jaki tam „niewykorzystany potencjał”. Pracownicy PAN dwoją się i troją aby rozwijać tę, no, naukę do tego stopnia, że niektórzy najwybitniejsi pracownicy biorą urlopy, aby nieść kaganek oświaty a nie przeciążać budżetu Akademii.

 

Na ten przykład w tym tygodniu całe „twarde jądro” Centrum Badań nad Zagładą Żydów Instytutu Filozofii i Socjologii Pan zapakowało walizki i udało się do Paryża, aby tam w ...

pink-panther
23 lutego 2019 02:29

132     4997    14

Pompeo z Wichita, Koch i milion od Stalina oraz 447 i żona Alana Greenspana.

Pan Mike Pompeo „człowiek z Wichita” pokazał właśnie nad Wisłą, co to znaczy pełnokrwisty absolwent West Point oraz szczęśliwy biznesmen z lotniczej branży wyrosły pod skrzydłami legendarnego klanu miliarderów Kochów, których wielki majątek ma swoje korzenie w kontrakcie z 1929 r. zawartego przez ich ojca Freda C. Kocha z sowiecką firmą Amtorg - na budowę instalacji krakingu na ukradzionych przez bolszewików polach naftowych Morza Kaspijskiego .
 

Ale zacznijmy od początku , żeby zrozumieć, dlaczego konserwatywny polityk zza oceanu Mike Pompeo jako swojego idola czasu II wojny światowej wskazuje faceta, który znalazł się na wystawie „Twarze kieleckiej bezpieki” .

 

Kiedy inżynier Fred Chase Koch załapał się ...

pink-panther
14 lutego 2019 20:19

179     7860    21

Biedroń i jego Śmiszek czyli Michnik i wiosna z Centrum Ronalda Weisera .

 Nadchodzi nieubłaganie dzień 10 lutego, kiedy kolejny raz Warszawa NIE będzie upamiętniała deportacji Polaków , jakie zorganizowały z pomocą lokalnych kolaborantów okupanci sowieccy.

10 lutego 1940 roku z dworców kolejowych Białegostoku, Łomży, Grajewa, Moniek, Łap, Augustowa, Zambrowa , które dzisiaj są w Polsce i z setek innych bocznic kolejowych ,które dzisiaj są na Białorusi, Ukrainie i Litwie, ruszyły eszelony z czerwoną gwiazdą na lokomotywie.

Każdy eszelon 20-30 wagonów towarowych, bez ogrzewania, z zadrutowanymi okienkami i dziurą w podłodze zamiast toalety. W każdym wagonie średnio 50 osób z bagażem, który można spakować w 15-20 minut. Eszelony stały na bocznicach , czekając na osoby dowożone furmankami a racz ...

pink-panther
6 lutego 2019 22:23

196     7278    27

Balcerowicz i Orwell, kułacy i internauci, mowa nienawiści i policja myśli.

Internet grzeje się od dyskusji o „mowie nienawiści”. Dołączają kolejni „eksperci”: Krystyna Janda, Tomasz Lis z Czuchnowskim stają do szeregu z Aleksandrem Hallem i o. Ludwikiem Wiśniewskim.
Ale na początku byli: Leszek Balcerowicz z Jarosławem Kuźniarem w Onet Rano w dniu 14 stycznia 2019 r.

 

Jeszcze żył śp. Paweł Adamowicz – ofiara nożownika z zaburzeniami psychicznymi a tu słynny ekspert od marksizmu leninizmu czyli najsłynniejszej „mowy miłości” w XIX i XX w. ( co zrobić z burżujami?) z czasów Gierka i Jaruzelskiego czyli pan profesor Balcerowicz pochyla się z troską wraz z redaktorem Jarosławem Kuźniarem , byłą gwiazdą TVN24, nad stanem „rozmaitego typu mediów” „na okoliczność mowy nienawiści&r ...

pink-panther
22 stycznia 2019 02:38

159     6618    20

Poroszenko, Zielenski i Kołomojski czyli polityka i kabaret na Ukrainie.

Święta, święta i po świętach. Podobno TVP miała bardzo wysoką oglądalność transmisji Sylwestra w Zakopanem dzięki Zenkowi Martyniukowi i Braciom Golec. No i przemówił, kto przemawiać powinien. W sumie nuda, jeśli się pomyśli o Paryżu i „żółtych kamizelkach” czy obiegającym Internety zdjęciu dwóch ładnych dziewuszek ze Skandynawii, które uwierzyły własnym telewizjom, że ci brodaci bruneci z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej to są po prostu pluszaki. I jedna jest bez głowy.

 

Tymczasem Ukraina przebiła się rzutem na taśmę do pierwszej ligi życia światowego w pierwszy dzień Nowego Roku 2019 informacją, iż wyjątkowo popularny lider znanego ukraińskiego kabaretu Studio - Kwartał 95, znanego także w Rosji, pan Włodzimierz Zielenski ...

pink-panther
3 stycznia 2019 20:27

76     3746    13

Antykatolicka propaganda czyli droga morska do Indii, Vasco da Gama i bitwa pod Diu.

Jeśli jesteśmy wstrząśnięci i zgorszeni bezczelnością kłamstw na temat roli Polaków w II WW a zwłaszcza na temat realiów okupacji niemieckiej i sowieckiej, to winniśmy przyjąć do wiadomości, że czarna legenda jest nam przypisywana nie tylko dlatego, że byliśmy ofiarami i świadkami, ale też dlatego, że jesteśmy katolikami.

 

Nasza historia jest poddawana „obróbce na zlecenie” w sposób niesamowicie przypominający to, co dokładnie 500 lat temu różni „portugalscy pamiętnikarze” nie bez inspiracji z zewnątrz – robić z prawdą o wyprawach morskich portugalskich żeglarzy, poszukujących drogi do Indii na przełomie wieków XV i XVI.

 

Właśnie dokonywana jest „zmiana plusów i minusów&r ...

pink-panther
30 grudnia 2018 03:39

124     5636    32

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2018

Zaczynają się Święta Narodzenia Pańskiego 2018. Wszystko się wycisza, tylko jeszcze trzeba poprawić bombkę na choince i w konspiracji zapakować prezenty głównie dla milusińskich.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim Szefom, Administracji, Autorom, Komentatorom i Czytelnikom życzę wszelkich Łask Bożych. A już w szczególności – Gospodarzowi. Niech się „darzy i w oborze i w komorze”. Niech się spełnią ciche życzenia i niech pokój zapanuje w naszych sercach i w naszych rodzinach.
Poniżej kartki świąteczne, jakie nie uzyskałyby aprobaty profesorów ASP im Jana Matejki w Krakowie: